Авторизація

» » » Президент: Україна – авторитетний і відповідальний член міжнародної спільноти та робить вагомий внесок у забезпечення глобальної та регіональної безпеки й стабільності

Президент: Україна – авторитетний і відповідальний член міжнародної спільноти та робить вагомий внесок у забезпечення глобальної та регіональної безпеки й стабільності
[/i]

Україна стає країною, де всім затишно й безпечно, а членство у Європейському Союзі перестало бути гіпотетичним – це питання часу, яке має вирішитися до кінця поточного десятиліття. Про це говорили на нараді під головуванням Президента Володимира Зеленського щодо стратегії європейської та євроатлантичної інтеграції, а також напрямків зовнішньої політики.
Зокрема, йшлося про виконання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, її оновлення, а також про інтеграцію у ринки ЄС і Єдиний цифровий ринок Євросоюзу.
Серед цілей – євроінтеграція та досягнення основних критеріїв щодо набуття повноправного членства в НАТО, синхронізація з європейським Зеленим курсом.
Також на зустрічі йшлося про формування і просування позитивного іміджу України у світі як вагомої частини зовнішньої політики держави.
«Україна – авторитетний і відповідальний член міжнародної спільноти, робить вагомий внесок у забезпечення глобальної та регіональної безпеки і стабільності, активно залучається до протидії новітнім викликам і загрозам», – зазначив Президент.
Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба наголосив на тому, що в межах своїх повноважень його відомство також займатиметься захистом прав та інтересів України за кордоном, збереженням національної ідентичності, забезпеченням зовнішньоекономічних інтересів держави засобами економічної дипломатії.
Також обговорювалося забезпечення міжнародної підтримки України у відновленні територіальної цілісності.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Май 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31