Авторизація

» » » ЦВК скасувала реєстрацію окремих довірених осіб трьох кандидатів у народні депутати

ЦВК скасувала реєстрацію окремих довірених осіб трьох кандидатів у народні депутати

 ЦВК скасувала реєстрацію окремих довірених осіб трьох кандидатів у народні депутатиТакож зареєстровано довірених осіб деяких кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих в одномандатних виборчих округах на проміжних виборах народних депутатів України 17 липня 2016 року.

Окрім того, Комісія прийняла постанову "Про заходи щодо забезпечення безпеки функціонування інформаційно-аналітичної системи "Вибори народних депутатів України" Єдиної інформаційно-аналітичної системи "Вибори" під час проведення проміжних виборів народних депутатів України 17 липня 2016 року в одномандатних виборчих округах № 23, 27, 85, 114, 151, 183, 206".

До Комісії надійшло звернення політичної партії "Наш край", в якому повідомлялося про вчинення окремими особами дій, що можуть бути кваліфіковані правоохоронними органами як злочинні. Так, у зверненні заявник вказував на здійснення, на його думку, фальсифікації документів шляхом незаконного отримання персональних даних та копій документів членів ДВК звичайних виборчих дільниць ОВО № 114 та підробки їх підписів на заявах про згоду бути офіційними спостерігачами від одного з кандидатів у народні депутати України, зареєстрованого в цьому виборчому окрузі. З огляду на реєстрацію відповідних членів дільничних виборчих комісій офіційними спостерігачами на підставі подань, до яких додано вищезазначені документи, повноваження таких членів дільничних виборчих комісій було достроково припинено.

У зв’язку з викладеним політична партія "Наш край" просила Комісію розглянути порушене у зверненні питання можливої фальсифікації документів та вжити з цього приводу в межах наданих повноважень заходів реагування.

Вивчивши вказане звернення, Комісія відповідно до закону вирішила надіслати його до Головного управління Національної поліції в Луганській області для перевірки вказаних у ньому обставин та в разі виявлення підстав вжиття згідно із законодавством України заходів реагування.

Під час засідання внесено зміни до постанови ЦВК від 6 вересня 2015 року № 230 "Про формування складу обласних, районних (крім районів в Автономній Республіці Крим), міських (міст обласного значення та міста Києва), районних у місті Києві виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів".

Затверджено Календарний план основних організаційних заходів з підготовки і проведення перших виборів депутатів сільських, селищних та міської рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних та міського голів 28 серпня 2016 року.

Комісія надала відділу ведення Державного реєстру виборців, утвореному Бережанською міською радою Тернопільської області, доступ до бази даних Державного реєстру виборців в обсязі та порядку, встановлених Законом України "Про Державний реєстр виборців" і постановою ЦВК від 9 квітня 2013 року № 73 "Про Порядок доступу органів ведення та регіональних органів адміністрування Державного реєстру виборців до бази даних Державного реєстру виборців". Разом з тим, Службі розпорядника Державного реєстру виборців доручено вжити всіх необхідних заходів, необхідних для забезпечення виконання покладених на утворений відділ завдань.

Окрім того, Комісія залишила без розгляду по суті повторно подану скаргу Новокаховської міської організації політичної партії "Українське об’єднання патріотів – УКРОП", суб’єктом оскарження в якій було визначено голову Новокаховської міської виборчої комісії Херсонської області Подгорного О.М., оскільки скаргу подано повторно з невиправленими недоліками, до неналежного суб’єкта її розгляду та з порушенням строків оскарження.

Також внесено деякі зміни до постанови ЦВК від 4 лютого 2016 року № 18 "Про штатний розпис Центральної виборчої комісії на 2016 рік".


Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Апрель 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930