Авторизація

» » » Ми завжди підтримуємо проекти, які надають робочі місця та підвищують імідж України – Президент на зустрічі з інвесторами

Ми завжди підтримуємо проекти, які надають робочі місця та підвищують імідж України – Президент на зустрічі з інвесторами
[/i]

Президент Володимир Зеленський зустрівся з інвесторами, які мають намір реалізувати в Україні низку проектів. Зокрема, представники Yom Capital Ltd планують побудувати обчислювальний дата-центр потужністю 1 ГВт, а представники компанії NBT – вітроелектростанцію потужністю 800 МВт і потужності з електролізного виробництва водню на 200 МВт на території Запорізької області. Обсяг інвестицій, залучених для будівництва вітроелектростанції, становитиме понад 1,2 млрд євро, а для виробництва водню – понад 300 млн євро.
Також на зустрічі був присутній представник проектної компанії ТОВ «Н2».
Ми завжди підтримуємо проекти, які надають робочі місця та підвищують імідж України – Президент на зустрічі з інвесторами
На початку заходу Глава держави зазначив, що нині робота влади спрямована на те, щоб побудувати нову країну.
«Країну з інвестиціями. Коли ми говоримо про інвестиції, ми говоримо не про гроші. Ми говоримо перш за все про проекти. Проекти, які дають можливість підвищувати імідж України, надають робочі місця», – сказав Володимир Зеленський.
Він зауважив, що завжди підтримує кроки, які ведуть до тих чи інших проектів, і висловив задоволення щодо того, що сьогоднішня зустріч спрямована саме на побудову майбутнього України, зокрема розвиток Запорізької області.
«Дуже хотілося б, щоб такі зустрічі, яких буває в житті багато, перетворювалися з теоретичних речей на практичні», – зазначив Президент.
CEO компанії NBT Джоар Вікен повністю погодився з твердженням Глави держави, що практична частина ініціатив – найважливіша, і розмова має втілюватися в проекти.
Він нагадав, що компанія NBT в Україні працює багато років і вже інвестувала 400 млн євро, а інвестицію в розмірі 1,2 млрд євро планує зробити восени цього року.
Джоар Вікен наголосив, що компанія у своїй роботі дотримується найжорсткіших міжнародних стандартів, високих стандартів корпоративної та соціальної відповідальності, нетерпима до корупції.
«Все це потрібно для того, щоб ми могли приносити інвестиції в цю країну й працювати», – констатував він.
CEO NBT також розповів, що на наступний соціальний проект у Запоріжжі компанія виділить 15 млн доларів. Крім того, за його словами, буде залучено прямі інвестиції в покращення електросистем України на суму понад 140 млн євро.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Сентябрь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930