Авторизація

» » » Репутаційний скандал в адвокатурі: Олексій Шевчук застеріг колег від перетворення професії на театр абсурду

Репутаційний скандал в адвокатурі: Олексій Шевчук застеріг колег від перетворення професії на театр абсурду

Скандал навколо харківського ТРЦ "Французький бульвар" набирає нових обертів, не в останню чергу завдяки провокаціям проти адвокатів однієї зі сторін. На захист колег висловився адвокат, голова Комітету з питань захисту прав адвокатів Асоціації адвокатів України Олексій Шевчук.
Репутаційний скандал в адвокатурі: Олексій Шевчук застеріг колег від перетворення професії на театр абсурду

«У середині березня 2020 року за рекомендацією колег з ILF я від імені адвокатського об’єднання провів переговори з керівництвом ТОВ і його учасниками, - зазначив керуючий партнер BARRISTERS Олексій Шевчук. - На той час адвокати з ILF вийшли з відносин по наданню правової допомоги з цими клієнтами через ризик виникнення конфлікту інтересів. Мене та інших відомих адвокатів, які могли би кваліфіковано здійснювати надання правової допомоги у межах кримінальних справ та корпоративного конфлікту, колеги рекомендували для переговорів з ТОВ».

Також адвоката О.Шевчука обурила поведінка окремих ЗМІ по відношенню до колег з Адвокатського об’єднання «Юридична фірма Ай Ел Еф». Ось що він пише з цього приводу: "Не можу я залишитися осторонь, коли деякі адвокати замість того, щоб в суді захищати інтереси свого клієнта, починають дивні ігри. Нещодавно "Судово-юридична газета" оприлюднила матеріальчик, де, смакуючи деталі, розповіла про «грандіозну» для юридичного ринку України справу. Колишній клієнт адвокатів з ILF подала до Київського районного суду м. Харкова позов до адвокатського об’єднання і усіх його адвокатів з вимогою припинити захищати Товариство з обмеженою відповідальністю «Аксіома» та його учасників. Автори цієї статейки говорять як про доведені факти, що адвокатське об’єднання створило конфлікт інтересів, злило отриману від одного клієнта інформацію іншому, порушило Правила адвокатської етики. Але і тут штанга [маючи на увазі, що це - "замовний" матеріал - ред.]".

Що стосується претензій клієнта до адвокатів, то тут О.Шевчук нагадав положення профільного закону, які зобов’язують у таких випадках звертатися до кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури регіону за робочим місцем адвоката. «Є у клієнта претензії до адвоката, то нехай використовує спосіб захисту, передбачений Законом України «Про адвокатуру і адвокатську діяльність». Пише скаргу в КДК і так далі. А що тут має робити суд? Взяти на себе функцію органу адвокатського самоврядування?», - резюмував О.Шевчук.

Олексій Шевчук: Якщо ти адвокат, то маєш діяти так, як личить цій професії. Захищайте клієнта в судах, подавайте скарги в кваліфікаційно-дисциплінарні комісії адвокатури. Але не треба перетворювати адвокатуру на мексиканський серіал, створюючи театр абсурду.


Нагадаємо, що адвокатське об’єднання «BARRISTERS» надає правову допомогу керівництву харківського ТРЦ «Французький бульвар», яке заявило про спробу рейдерського захоплення. Про ознаки рейдерського захоплення, на думку адвоката «Barristers» Інни Тецької свідчить те, що один з власників ТРЦ (учасників ТОВ «А.».) звернувся із заявою до господарського суду, а паралельно правоохоронними органами було розпочате кримінальне провадження. «Заявниця вимагає в суді захисту господарських інтересів, при цьому справа порушується за ч. 5 ст. 191 КК, проводяться обшуки в квартирах (в тому числі, орендованих) керівників компанії в присутності батьків похилого віку і маленьких дітей. Це невідповідні дії з боку поліції,», – говорить юрист. Вона також звертає увагу на те, що перелік вилучених речей дуже великий. «Це печатки, бланки, комп’ютери, ноутбуки, телефони, сім-карти, акти виконаних робіт, оптичні та паперові носії інформації, банківські виписки, договори з підрядниками, первинна документація підприємства – загалом все те, від чого залежить його господарська діяльність, - уточнює І.Тецька. - При цьому підстав для таких вилучень не було – компанія не перешкоджала слідству і готова надати всю необхідну документацію». Також дивним фактором, за словами юриста, є те, що обшуком керує слідчий слідчого відділу Мукачівського управління поліції Закарпатській області. Яке він має відношення до справи харківської фірми – питання риторичне.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Август 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31