Авторизація

» » » У парламент буде внесена оновлена концепція податкової реформи, — Білоус

У парламент буде внесена оновлена концепція податкової реформи, — Білоус

Голова Державної фіскальної служби України Ігор Білоус проінформував про перебіг підготовки до повторного внесення урядом у парламент пакета законопроектів з питань реформи податкової системи. «Триває робота по підготовці законопроектів для повторного внесення у Верховну Раду. Уряд вивчає найбільш критичні зауваження бізнесу. У Міністерстві фінансів і в Державній фіскальній службі тривають зустрічі й консультації із союзами підприємців, з бізнес-асоціаціями, з експертами, продовжують працювати робочі групи по окремих напрямках податкової реформи», — відзначив Ігор Білоус.

За його словами, обговорюються питання, які найбільше турбують підприємців, зокрема деякі обмеження на розрахування валових витрат підприємств-платників податку на прибуток, необхідність впровадження запобіжників проти нових схем відхилення від оподатковування. Додатково дискутується порядок застосування окремих податкових заходів, покликаних компенсувати прогнозні втрати бюджету внаслідок лібералізації деяких норм Податкового кодексу. Зокрема керівник ГФС назвав цілком аргументованими застереження підприємців щодо можливої тінізації продажу підакцизних товарів у зв'язку з пропонованим скасуванням перевірок малого бізнесу. «Можливо, деякі позиції законопроектів зміняться. Адже ми не зацікавлені в міграції окремих секторів економіки в тінь і в погіршенні конкурентних умов для легального бізнесу», — підкреслив Ігор Білоус.

Водночас глава Державної фіскальної служби України відзначив: ідея, закладена в урядові законопроекти, залишається незмінною — це спрощення податкової системи, зменшення ставок, створення сприятливих умов для ведення бізнесу, виведення економіки з тіні. «За підсумками обговорення, ми внесемо в парламент оновлену концепцію податкової реформи, яка, сподіваюся, не буде викликати опору з боку легального бізнесу», — підкреслив Ігор Білоус.

У парламент буде внесена оновлена концепція податкової реформи, — Білоус


Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Февраль 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728