Авторизація

» » » Кабмін здійснює перестановку старих кадрів Держпраці, прикриваючись очищенням цього органу

Кабмін здійснює перестановку старих кадрів Держпраці, прикриваючись очищенням цього органу

Кабінет Міністрів України 4 грудня 2019 року звільнив з посади Голови Державної служби з питань праці - Чернегу Романа Тарасовича. Тимчасово виконуючим обов'язки Голови в той же день призначено Дегнера Ігоря Анатолійовича (на фото), який на той час обіймав посаду директора департаменту з питань праці Державної служби України з питань праці.
Кабмін здійснює перестановку старих кадрів Держпраці, прикриваючись очищенням цього органу

Хто ж такий цей "новий кадр" державної служби?

Як повідомляють анонімні, наближені до уряду джерела, він є найбільш вірогідним кандидатом на посаду Голови Державної служби України з питань праці.

Дегнера Ігор Анатолійович, 20.11.1983 р.н. В системі Держпраці (колишня Держнаглядохоронпраці України - ред.) працює з далекого 2006 року! Проте, перебуваючи на різних посадах жодного ініціативного рішення, яке б покращувало захист працівника, усвідомлення роботодавця про трудове законодавство, як повідомляють його колеги по цеху, не прийняв.

За інформацією наближених джерел, методів боротьби з неофіційною зайнятістю та невиплатою заробітних плат не прийняв. Крім того був ініціатором двох скандально відмінених постанов КМУ про порядок інспекційного відвідування. Щодо питань охорони праці, гірничого нагляду, вибухових робіт, розслідування нещасних випадків взагалі ніякого відношення, власне як і професійного поняття до призначення в.о Голови Держпраці не мав.

Тобто, станом на сьогодні жодних кардинальних змін у підходах до діяльності органу в цілому, самостійно для уряду (держави) запропонувати не зможе. Перебуває під впливом і контролем свого товариша - діючого заступника Голови Держпраці Віталія Сажієнка, який теж в частині питань, як повідомляють його колеги, не далеко відійшов від Ігоря Дейнери. Крім того, за часів перебування Ігоря Дегнери на посаді керівника управління з трудового законодавства і ініціювання збільшення розміру штрафів, рівень корупції виріс в геометричній прогресії. І є вже випадок корупції в органі при його керуванні на посаді т.в.о.

До укриття від Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства справжнього фінансового стану ДН «Енергосталь» причетна Державна служба праці.

Про це очільник Мінекономіки повідомив на своїй сторінці у Facebook 17 грудня 2019 року. Нагадаємо, що призначення на посаду т.в.о. Голови Держпраці Дегнери Ігоря відбулось за два тижні до цього скандалу.

За словами Тимофія Милованова, ДП «Енергосталь» довгий час приховувало інформацію про величезну заборгованість підприємства по виплаті зарплат своїм робітникам.

Довідково.

Дейнера Ігор Анатолійович, народився 20 листопада 1983 року у м. Умань Черкаської області.

У 2005 році закінчив Київський національний економічний університет, магістр права.

У 2009 році закінчив Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана, спеціаліст з обліку і аудиту.

2005 – 2006 – юрист-консультант приватного підприємства «Уманьгосгаз», м. Умань.

2006 – 2011 – працював на різних посадах у Держнаглядпраці, м. Київ (від провідного спеціаліста до головного державного інспектора праці).

2011– 2012 – старший консультант секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці, м. Київ.

2012 – 2015 – працював на різних посадах Державної інспекції України з питань праці (від головного спеціаліста до заступника директора департаменту контрольно-наглядової діяльності з питань праці), м. Київ.

2015 – 2017 – заступник директора департаменту – начальник відділу з питань оплати праці департаменту з питань праці Державної служби України з питань праці, м. Київ.

2017 – 2019 – директор департаменту з питань праці Державної служби України з питань праці, м. Київ


Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Октябрь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031