Авторизація

» » » Асоціація захисту прав правників може стати найпотужнішою організацією в своїй сфері - Олексій Фазекош та Віталій Купрій (ВІДЕО)

Асоціація захисту прав правників може стати найпотужнішою організацією в своїй сфері - Олексій Фазекош та Віталій Купрій (ВІДЕО)

Асоціація захисту прав правників може стати найпотужнішою організацією в своїй сфері - Олексій Фазекош та Віталій Купрій (ВІДЕО)

8 cічня 2020 року в програмі «Громадський контроль» одного з рейтингових каналів Закарпаття «М-Студіо» відбулось подвійне інтерв’ю голови Ради адвокатів Закарпатської області, голови правління Асоціації захисту прав правників України (АЗППУ) Олексія Фазекоша та екс-народного депутата, відомого правозахисника Віталія Купрія.

Співрозмовники обговорили необхідні передумови подальшої розбудови Правової держави в Україні, окреслили, якою має бути роль громадськості у процесах державотворення та поділились планами щодо розвитку Асоціації захисту прав правників.

Зокрема, Віталій Купрій, який віднедавна очолив Комітет взаємодії з правоохоронними органами при АЗППУ, наголосив на тому, що реформування правоохоронних органів і досі відбувається не зовсім у вірному напрямі. І в цьому аспекті професійні правничі спільноти, які акумулюють в собі багаторічний досвід роботи в тій чи іншій сфері, могли б надати потужну допомогу як законодавчому органу, так і конкретним правоохоронним структурам в якості радників чи пропозицій від громади.

В свою чергу Олексій Фазекош підкреслив, що розвиток Асоціації відбувається потужними темпами, наразі вже створені і діють два офіси – в Києві та Мукачево, але вже найближчі місяці будуть відкриті територіальні осередки і в інших регіонах, оскільки питання захисту прав правників актуальне абсолютно для усіх – як для адвокатів, так і суддів, прокурорів, нотаріусів, приватних виконавців тощо. До лав Асоціації вступають провідні вчені-правники, кандидати і доктори юридичних наук, колишні народні депутати тощо.

Але й на цьому розвиток Асоціації не зупинятиметься – будуть створюватись додаткові медійні майданчики Асоціації, інші форми співпраці та комунікацій як на рівні ЗМІ, так і конкретних державних органів.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Январь 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31