Авторизація

» » » Технологія інформаційного вбивства: за "життя" Дмитра Торнера заплатили «рішалам» 250 тисяч у.о.

Технологія інформаційного вбивства: за "життя" Дмитра Торнера заплатили «рішалам» 250 тисяч у.о.

Технологія інформаційного вбивства: за "життя" Дмитра Торнера заплатили «рішалам» 250 тисяч у.о.250 - це був початок. Шахраї планували заробити на кандидатові в депутати Дмитрові Торнерові набагато більше. Не встигли. Плани «рішал» з Банкової щодо зірвання великого джекпоту – «убити» Торнера - перебили оперативники Служби безпеки України та слідчі Державного бюро розслідувань і Військової прокуратури. Вони повʼязали «рішал» на іншій справі. Затримали з пів мільйоном доларів, виручкою за продаж державної керівної посади в Укроборонпромі. Майбутньому високопосадовцю «рішали» також обіцяли посприяти в зароблянні «швидкого бабла на війні».

З часу найгучнішої події року – затримання «рішал Верховної Ради», які від імені Президента України Володимира Зеленського продавали державні посади й під прикриттям «Офісу Президента» займалася медіакілерством, пройшло три місяці. Які новини у цій справі, окрім того, що Ігор Мізрах, головний «рішала», організатор злочинного угрупування, ухитрився прямісінько з тюремних нар влаштуватися «наглядачем» за ДБР?

А новини прогнозовані: головний «рішала» вже на волі.
Технологія інформаційного вбивства: за "життя" Дмитра Торнера заплатили «рішалам» 250 тисяч у.о.

Шахрая випустили начебто під заставу. Одного. Решта шайки – в тюрмі. З інсайдерських джерел відомо: викуп за Мізраха дали двоє високопосадовців з пʼятої колони. Обидва наближені до оточення Януковича. В часі Революції Гідності один переховувався в Росії, другий на службі у Порошенка. При Зеленському лазівки закрились. Та найцікавіше, що ці колишні високопосадовці, виявилися... клієнтами «рішал» з Банкової. Саме вони замовили шахраю «замочити» 38-річного Дмитра Торнера, кандидата в депутати до Верховної Ради від «Опозиційної платформи «За життя».

За знищення Торнера замовники заплатили «рішалам» 250 тисяч доларів. Визволення шахрая з тюрми їм обійшлося дорожче. Лише судова застава за організатора бандформування - 18 мільйонів.

Та схоже рішало «відпрацює» свою волю швидко. На телевізійному каналі кума Путіна Мізрах, як «експерт», з’явився вже наступного дня після виходу зі СІЗО. У нього тепер інша місія. Вища: сіяти ворожнечу поміж «слуг народу», має розʼєднувати депутатів.

І допоки шахрай з проросійських каналів віщає, навчаючи українців, як жити, ми розповімо про «неперевершені справи» цього «експерта», що залишиться на скрижалях історії «рішалом».

КОД «М» – ВБИТИ

Отож, основні напрямки «роботи» підстаркуватого шахрая з Вінниці, або ж «рішали з Банкової», такі: торгівля державними посадами, рейдерство, захоплення лакомих земельних ділянок, фальшування документів, вимагання і «мочилово» людей у медійному просторі. Для останнього шахраї створили цілу медіаімперію імені «експерта Мізраха». В цій медіаімперії близько тисячі фальшивих медіасайтів. Позаяк, ситуація з Мізрахом була спрогнозованою, інсайдерам вдалося «випустити на волю» і фрагменти з чорної бухгалтерії шахраїв. Тієї самої таємничої теки зі 40 аркушами паперу формату А4, яку вилучили оперативники під час обшуку з лігва «рішал».
Технологія інформаційного вбивства: за "життя" Дмитра Торнера заплатили «рішалам» 250 тисяч у.о.

Що у папці? Прізвища і суми. Кому й за скільки продали чи планували продати держпосаду. Кого і за скільки «замочили» чи планували «замочити». Суми фігурують від 50 до 700 тисяч. Доларів. З однієї особи. Навпроти деяких прізвищ – мітка «М» і підведено жирним.

Ось так: Торнер Д. Г. Біля прізвища мітка «М». Прізвище Торнер підкреслено кілька разів. Навпроти – дві суми. Перша – 50. Аванс. Друга – 200 тисяч у.о. 200 - замовлення виконано. Код «М» на шахрайському жаргоні - «мочити». Тобто вбити замовленого.

Медіакілери не вбивали тіла. Вони вбивали душі. Наклепами, сфальсифікованими документами доводили замовлених до такого стану, що людина або платила їм, щоб відчепилися й позабирали зі сайтів чорні наклепи, або ж доведена до відчаю йшла з життя.

Якщо прізвище було підкреслено, це означало, замовник зажадав швидкого вирішення. Дмитра Торнера треба було знищити негайно.

Хто ж такий Торнер Д. Г.? Що криється за прізвищем зі шахрайської чорної бухгалтерії з міткою «М» і сумою про оплату вбивства? Кому цей чоловік перейшов дорогу? Хто і навіщо його замовив?

ТОРНЕР. СПРАВA №1

Дмитро Торнер – кандидат у депутати Верховної Ради України 2019-го.

Не публічний. Одружений, троє дітей. На крючок шахраїв, «рішал з Банкової» потрапив, коли балотувався до Верховної Ради від політблоку «Опозиційна платформа – За життя». У списку платформи був під № 44. За два дні до виборів Дмитро Торнер став не просто публічною особою, а мегапопулярним. У час виборчих перегонів шаленому успіху Дмитра міг позаздрити й кандидат у Президенти України.

Про Торнера кричав інтернет. Про Торнера говорили по телебаченню і в кулуарах. Про Торнера не гавкали хіба собаки. Втім, гавкали, але ті, що на двох ногах й харчуються з-під барського столу.

Так досі невідомий нікому Торнер враз став справою №1 в інформаційному просторі. Торнер – рецидивіст. Торнер – молдаванин з девʼятьма паспортами. Торнер – 12 років сидів, втік з тюрми і його розшукує Інтерпол. А ще його переховують ченці у монастирях, він імітував власну смерть й одружений двічі.

В історії про монстра-кандидата залишилося ще додати, що Торнер – кілер, потрійний шпигун, наркодилер, вбивця собак та поїдач дітей. Тоді б історія про кандидата-монстра була б страшніша. Аферисти оприлюднили домашню адресу, номери телефонів та паспортні дані й ідентифікаційний номер Дмитра. Щодо кандидата в депутати було використано цілу низку негативних факторів, аби люди, читаючи про монстра-кандидата, жахалися: що ж це коїться?

На «резонансну страшилку» й був розрахунок шахраїв. Страшною інформацією про майбутнього депутата – «рецидивіста, що перебуває в міжнародному розшуку» – були засіяні всі сайти медіа імперії «рішал». Тих самих, що від імені Зеленського продавали посади.

ХТО КАСУВАВ ЦВК?

Тоді ще ніхто не знав, що Торнера замовили. І, що за знищення Торнера замовники заплатили «рішалам» з Банкової 250 тисяч доларів. І, що вся ця страшна історія про монстра-кандидата – чорна технологія на кшталт тієї, де «бандерівці їдять дітей».

Шахраї розуміли: не зроблять «справи» – гроші доведеться повернути замовнику. Зі штрафними. То ж молодого лідера «збивали» двома паралелями: у віртуальному і реальному просторах. Схема проста: у ЗМІ запускаються страшилки, посадовцям носять гроші. І скоро рішали отримали те, заради чого й була затіяна справа: ЦВК викреслило Торнера Д. Г. зі списку кандидатів у депутати.

Медіаімперія шахрая Мізраха знову заголосила: мовляв, зняли, бо до ЦВК звернулися голова поліції Аваков та Баканов з СБУ. Зʼявилися і «довідки» про кримінальні провадження проти Торнера. Звичайно, ані Аваков ані Баканов не писали жодних заяв. Шахраї проплатили в ЦВК своїм людям. Самі принесли щодо Торнера фальшиві довідки з Молдови та України. Й не Аваков чи Баканов, а саме ЦВК стане офіційним ініціатором щодо "виявлення фальшивого кандидата".
Технологія інформаційного вбивства: за "життя" Дмитра Торнера заплатили «рішалам» 250 тисяч у.о.

Всі, хто був причетний до "збиття Торнера" знали: перевірити сфальшовані документи за два дні до виборів ніхто не встигне. Вибори відбудуться. Дмитро Торнер захищатиме свою та своєї родини честь і гідність у судах. Поміняє місце проживання, щоб вже не у віртуальному, а реальному світі оберегти життя дружини й малих дітей.

У республіці Молдова правоохоронці проведуть розслідування і винних за видачу фальшивих документів щодо Дмитра Торнера, кандидата у депутати Верховної Ради України, запроторять до вʼязниці. В Україні заарештують ціле бандитське угрупування.

Це все буде. Та все це буде пізніше.

ТЕХНОЛОГІЯ ІНФОРМАЦІЙНОГО ВБИВСТВА

Що ж у нашій країні, окрім війни? Рішали далі правлять? І скільки у їх списках ще не проданих держпосад та Торнерів, яких треба «замочити»? Під час «мочилова» кандидата у депутати Торнер люди зауважували: щось тут не так. Самогубець цей чоловік чи що? Перебуває в міжнародному розшуку, ховається по монастирях й отак себе палить?

Та й про 12 років вʼязниці, з якої втік, аби податися у депутати, теж не клеїться. У резонансі про «монстра-кандидата», багато не «клеїлося».

Є така штука: технологія дії на суспільну свідомість через ЗМІ.

Це – маніпуляція зі справжньою інформацією, де сфокусована добірка негативних слів і фактів. Це – підмінна понять. Це – створення легенд, фейків й активне введення їх у реальність. Це емоційний виклад з використанням прізвищ високопосадових осіб. Цією технологією розпочинають війни. У Росії з таким працюють сотні інститутів, які мають тисячі своїх адептів і в Україні. Ця технологія і стала надприбутковою справою фальшивої медіаімперії «рішал» з Банкової. Шахраї відробляли кремлівські гроші та опріч проросійської пропаганди заробляли збоку «бабло».

Справа Дмитра Торнера – один з найяскравіших прикладів застосування цієї технології. І не має значення, хто ти, якого віросповідання, під якими партійними брендами йдеш, підприємець ти чи політик. Все просто: замовлення, прізвище і сума навпроти.

Звичайно, Дмитро Торнер не є «рецидивістом, який перебуває в міжнародному розшуку та переховується по монастирях». Звичайно, він не «зек з девʼятьма паспортами, який втік із тюрми». Звичайно, ані Аваков, ані Баканов не зверталися в ЦВК з жодними заявами. Всі оті надривні крики про заяви – ніщо інше, як підпункт технології, де використовуються імена високопосадовців.

ХТО ЗАМОВИВ ТОРНЕРА?

Гроші за розправу над Дмитром Торнером замовники передавали «експерту», котрий нині з проросійського каналу навчає українців, як жити, в офісі бізнес-центру, що на вулиці Лесі України у Києві.
Технологія інформаційного вбивства: за "життя" Дмитра Торнера заплатили «рішалам» 250 тисяч у.о.

Кому ж так заважав молодий чоловік, кандидат у депутати до ВР, 44-й у списку «За Життя», що його життя оцінили у 250 тисяч у.о. ?

Нині, справу щодо замовлення медіакілерам кандидата у нардепи ДмитраТорнера, відпрацьовують слідчі. У чорній бухгалтерії, шахрайській теці, де на 40 аркушах формату А4 ще багато торнерів.

Ця країна відбудеться. Не все шахраї керуватимуть Президентами.

Далі буде

Іван Правдін, спеціально для Vector NEWS

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Июль 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031