Авторизація

» » » Міністерство юстиції України посилює правову співпрацю з Німеччиною

Міністерство юстиції України посилює правову співпрацю з Німеччиною

Міністр юстиції України Денис Малюська зустрівся із Надзвичайним та Повноважним Послом Федеративної Республіки Німеччина в Україні Анкою Фельдгузен.
На початку зустрічі пані Посол привітала Міністра з призначенням на посаду та побажала успіхів і нових звершень у його відповідальній роботі. Сторони висловили задоволення рівнем та результатами тісної багаторічної співпраці у правовій сфері відповідно до спільно визначених пріоритетних напрямів.
Пані Посол наголосила, що Німеччина і надалі готова надавати українській стороні усіляку підтримку у процесі імплементації реформ у сфері юстиції як у рамках чинних двосторонніх міжвідомчих домовленостей про правове співробітництво, так і у разі виникнення інших потреб.
Міністр юстиції Денис Малюська у свою чергу окреслив пріоритетні напрями роботи Міністерства на найближчий період, серед яких:
посилення захисту прав власності та корпоративних прав через підвищення ефективності механізмів запобігання та усунення зловживань, шахрайських дій та інших порушень при здійсненні державної реєстрації відповідних прав;
подальший розвиток системи виконання судових рішень з акцентом на забезпечення балансу в залученні державних та приватних виконавців до функціонування системи та діджиталізацію виконавчого провадження;
модернізація системи виконання покарань та пробації.
Німецька сторона запевнила, що досвід Німеччини у реформуванні пенітенціарної системи та пробації стане корисним для України з огляду, у тому числі, на схожість правових систем двох держав.
Денис Малюська також поінформував учасників зустрічі про плани та завдання Мін’юсту щодо подальшого розвитку системи вирішення спорів в Україні: «Ми прагнемо створити дієву альтернативу державним судам для вирішення спорів, які виникають у бізнес-сфері, – систему арбітражів». При цьому було наголошено на важливості забезпечення повної незалежності у роботі реформованих арбітражних судів в Україні, що мало б підвищити рівень довіри іноземних інвесторів та покращити бізнес-клімат у країні в цілому.
Наприкінці зустрічі пані Посол Анка Фельдгузен запевнила в подальшій послідовній підтримці впровадження реформ в Україні.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Февраль 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829