Авторизація

» » » Мужність українського народу в боротьбі за територіальну цілісність та суверенітет викликають захоплення в Естонії, - наголосив Міністр закордонних справ Естонії Урмас Рейнсалу

Мужність українського народу в боротьбі за територіальну цілісність та суверенітет викликають захоплення в Естонії, - наголосив Міністр закордонних справ Естонії Урмас Рейнсалу

«Мужність українського народу в боротьбі за територіальну цілісність та суверенітет, а також вражаючі реформи в Україні, викликають захоплення в Естонії», - наголосив Міністр закордонних справ Естонії Урмас Рейнсалу під час переговорів 4 листопада 2019 року у м. Київ з Міністром закордонних справ України Вадимом Пристайком.
Вадим Пристайко подякував Естонії за незмінну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України, а також практичну допомогу в проведенні реформ в Україні та гуманітарну допомогу громадянам України, постраждалим внаслідок російської агресії на сході України.
Урмас Рейнсалу повідомив про тверду підтримку Естонією України в реалізації основних зовнішньополітичних пріоритетів нашої країни: європейської та євроатлантичної інтеграції. Було зазначено, що Україна може розраховувати на членство в ЄС і НАТО за умов забезпечення відповідних критеріїв.
Міністри обмінялися думками з приводу майбутнього зовнішньополітичної ініціативи ЄС «Східне партнерство». Відзначено спільне розуміння важливості застосування принципу диференціації в рамках «Східне партнерство».
У ході переговорів Міністри висловили обопільну зацікавленість у поглибленні двостороннього співробітництва у сферах е-урядування та кібербезпеки.
Крім того, обговорено питання ефективної координації у рамках міжнародних організацій, у т.ч. з урахуванням непостійного членства Естонії у Раді Безпеки ООН у 2020-2021 рр.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Июнь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930