Авторизація

» » » Іноземні радники стратегічного рівня (DRAB) позитивно оцінюють процес реформ у секторі оборони та безпеки

Іноземні радники стратегічного рівня (DRAB) позитивно оцінюють процес реформ у секторі оборони та безпеки

Стратегічні радники високого рівня Комітету реформ Міністерства оборони та Збройних Сил України (DRAB – Defence Reform Advisory Board) позитивно оцінили перебіг реформ в Україні. Про це вони розповіли 1 листопада на зустрічі з Віце-прем’єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитром Кулебою.
Були присутні радники з США, Великої Британії, Німеччини та Канади.
Сторони обговорили зусилля нового Уряду зі стримування російської агресії, досягнення миру та реінтеграції окремих районів Донецької та Луганської областей, порядок денний реформ у секторі оборони та безпеки, перспективи членства України у Північноатлантичному альянсі.
Дмитро Кулеба висловив переконання, що три найголовніших пріоритети для України нині – це зростання економіки, розвиток демократії та укріплення Збройних Сил. Він уточнив, що йдеться про відкриту ринкову економіку, інтегровану в спільний простір ЄС, сталу демократію, Збройні Сили, сумісні з Північноатлантичним альянсом.
Віце-прем’єр додав, що Уряд відданий ідеї встановлення цивільного контролю над сектором оборони та безпеки, який передбачає прозорість, підзвітність, парламентський та громадський контроль. Дмитро Кулеба поінформував, що Уряд та Парламент створили спільну платформу координації євроатлантичної інтеграції, аби реформи на шляху до вступу України до НАТО були скоординованими, ефективними та швидкими.
У свою чергу іноземні радники стратегічного рівня висловили оптимізм щодо реформаторських зусиль нового Уряду.
Віце-прем’єр-міністр подякував стратегічним радникам високого рівня за підтримку, їхній внесок у процес реформ, готовність ділитися власним досвідом та висловив сподівання на подальший плідний діалог.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Июль 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031