Авторизація

» » » Земля – це ресурс, який держава передає громадам для того, щоб вони могли планувати свій розвиток, – Альона Бабак

Земля – це ресурс, який держава передає громадам для того, щоб вони могли планувати свій розвиток, – Альона Бабак

Земля має бути ресурсом для розвитку регіонів та громад. Тому що все просторове планування, нове будівництво та інвестиції пов’язані у першу чергу з землею. І якщо громади мають право розпоряджатися землею тільки в межах населених пунктів, це дуже обмежуючий, стримуючий фактор для їх нормального розвитку.
Про це сказала Міністр розвитку громад та територій України Альона Бабак в ефірі програми «Свобода вибору» на Громадському радіо.
За її словами, Уряд розглядає реформу землі як ресурс, який держава спочатку передає в громади. І далі вже громада приймає рішення, що вона буде з нею робити.
«Для мене питання ринку землі це у першу чергу крок держави по передачі землі на рівень громад для того, щоб вони могли планувати свій розвиток і визначати пріоритети. Чи це буде дійсно розвиток сільського господарства, чи хтось почне щось будувати на цій землі не сільськогосподарського призначення. Але так чи інакше бачення сьогоднішнього Уряду та фахівців з децентралізації таке – територія України повинна виглядати як територія, де одна громада межує з іншою і є так звана повсюдність: громада до громади.
І все інвестування, весь економічний розвиток починається знизу, з бачення громадою своїх перспектив розвитку. Тому земля основний ресурс. Якщо ми не будемо цього робити, я взагалі не бачу розвитку», – зазначила Альона Бабак.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Январь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031