Авторизація

» » » Німченко: Ситуація з «Кварталом 95» демонструє політику подвійних стандартів Нацради з питань ТБ

Німченко: Ситуація з «Кварталом 95» демонструє політику подвійних стандартів Нацради з питань ТБ

Німченко: Ситуація з «Кварталом 95» демонструє політику подвійних стандартів Нацради з питань ТБ
Василь Німченко
Я погоджуюсь з правилами сайту та політикою приватності
Народний депутат від «Опозиційною платформи - За життя», прокоментував скандальний виступ «Кварталу 95» та хору імені Верьовки, які висміяли підпал будинку ексглави НБУ Валерія Гонтаревої
Про це йдеться у повідомленні, розміщеному на сайті політсили.
«Ми стали свідками жорстокості і деградації людської особистості. Але найстрашніше, що такі дії транслювалися на всю країну в телевізійному "плюсовому" ефірі», - зазначив парламентарій.
Політик також нагадав про постулати правової держави, в якій моральність - фундамент взаєморозуміння і поваги, основа духовності та індикатор рівня культури нації. А культура нації немислима без поваги до людини, громадянина, особистості.
«Ми живемо в правовій державі, що захищає право на повагу честі і гідності кожної людини. Можна по-різному оцінювати її діяльність (я не схвалюю політику і результати роботи В. Гонтаревої), але презумпцію невинності ніхто не відміняв, і кожен має право на повагу до його честі і гідності. Ніхто не має права висміювати чуже горе і втрати, а тим більше мовити про це на телеканалах, транслюючи на всю країну», - заявив Василь Німченко.
Народний депутат звернув увагу на те, що цей скандальний виступ досить яскраво продемонстрував не тільки позамежний цинізм «Кварталу 95», а й бездіяльність Нацради з питань телебачення і радіомовлення. Більше того, він проводить політику подвійних стандартів.
«Адже, з одного боку, ми спостерігаємо репресії щодо незалежних ЗМІ (мова йде про такі телеканали, як" 112 Україна ", NewsOne, ZIK, на які відкрито здійснюється тиск через законодавчі, виконавчі органи влади), а з іншого - бездіяльність Нацради (якщо пропаганду жорстокості та насильства транслює "наближений" телеканал)», - зазначив парламентарій.
Нацрада вважає за краще нічого не помічати і мовчати, хоча мова йде, по суті, про цькування, розпалювання ненависті, заклику до політичної помсти через нав'язування суспільству «потрібних» оцінок.
«Тому виникає питання до Нацради: це така тепер у нас свобода слова? Свобода слова в нинішньому "квартальному часу" стає приниженням особистості і гідності людини, заохоченням жорстокості і аморальності», - резюмував Василь Німченко.
Нагадаємо, в новому випуску шоу "Вечірній квартал" студії "Квартал 95" комік Євген Кошовий і жіноча частина національного хору імені Верьовки в=68.ARCiA2A4Im-nTxpvzEQpx4Xmv8qgsDbis6Jv2V7CZkCqDDlyP6PYcSzxR_EUFRY5fI4EVR4jbII19IC4DJbqYNZRQ9nOyRcawGSwXrAYBQv5Wlv-ssgE7QOba61tEdmj7U8cdY6hKwtJLsCDh0jtMAC2bNO4989ziR8xJqKKlDmxrPuCyR6Qq8PIhoGBCDL3A_j3WNNMySc3GfuM_4GQyJiWF2WfPSxYM_dq9D6ellVIZtNTPsaDtUDimV_JhUSzPj4IdXjiazkmjjBWIDK4mz0_PWG_IW4_aABbgriShmD6g8O4AwCqAegiNFpeuw1kUfNqULj9Z9UyHGH011cWUQ&__tn__=-R]исміяли підпал будинку екс-глави НБУ Валерія Гонтаревої в пісні-пародії "Горіла хата".
Міністр культури Володимир Бородянський на своїй сторінці в Facebook написав, що йому соромно за Національний заслужений академічний український народний хор.
Сама Гонтарева назвала номер "Кварталу" ганьбою і насмішкою над людським горем.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Май 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31