Авторизація

» » » Упродовж п'яти років обсяг ринку хмарних сервісів України може зрости до понад $300 млн

Упродовж п'яти років обсяг ринку хмарних сервісів України може зрости до понад $300 млн

Від початку осені Віце-прем'єр-міністр – Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров провів низку зустрічей із представниками українських та міжнародних хмарних рішень. Мета зустрічей – якнайшвидше впровадити в Україні застосування хмарних рішень та створити державну стратегію CloudFirst.
«Ми повинні спонукати державні органи поступово переходити на хмарні рішення. Менше заліза – більше інноваційних та хмарних технологій. Тому ми вирішили провести аудит закупівель обладнання за цей рік та подальших планових закупок, щоб розробити стратегію переходу. Щоб зрозуміти, скільки реально коштів країна може зекономити завдяки хмарним рішенням та скільки коштів використано неефективно», – зазначив Віце-прем'єр-міністр – Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.
На його переконання, хмарні рішення сприятимуть ефективному розвитку цифрових технологій в Україні, оскільки надають більше можливостей при створенні рішень та вищий рівень безпеки. А також є реальним механізмом боротьби з корупцією.
За даними представників бізнесу, в 2018 році обсяг ринку хмарних рішень оцінювали у $33,4 млн, з яких частка ринку українських операторів становила лише $10 млн. При цьому до державного бюджету гравці ринку сплатили $3,5 млн податків, серед них українські оператори – $3 млн.
«Ми повинні створити належні умови для здорового розвитку бізнесу в сфері хмарних рішень. За наявними розрахунками, в Україні цілком реальне зростання ринку практично вдесятеро – до понад $300 млн упродовж п'яти років», – додав Віце-прем’єр-міністр.
На цьому етапі ініційовано стратегію переходу на хмарні технології. Наступними кроками будуть – створення експертної робочої групи та призначення відповідального за реалізацію стратегії. А також – робота над удосконаленням відповідного законодавства.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Июнь 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930