Авторизація

» » » Тимофій Милованов та Сергій Ніколайчук провели брифінг щодо макропрогнозу-2020 та пов'язаних з ним результатів робочої поїздки у США

Тимофій Милованов та Сергій Ніколайчук провели брифінг щодо макропрогнозу-2020 та пов'язаних з ним результатів робочої поїздки у США

Сьогодні, 22 жовтня, Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов разом зі своїм заступником Сергієм Ніколайчуком провели брифінг, на якому обговорили підготовку макроекономічного прогнозу на наступний рік, а також результати відрядження української делегації у Сполучені Штати Америки.
«Щоденно ми проводили більше 10 зустрічей. Спілкувалися з керівництвом високого рівня МВФ, Світового банку, а також провели багато технічних нарад по конкретних профільних питаннях. Щодо головних результатів, яких вдалося досягти, звісно, це домовленість з нашими іноземними колегами про повернення місії МВФ в Україну найближчим часом та продовження переговорного процесу, що була спільно досягнута зусиллями Мінекономіки, Мінфіну та НБУ», – зазначив Тимофій Милованов.
Також Міністр додав, що у фокусі діалогу було впровадження Україною структурних реформ, зокрема запровадження прозорого обігу землі, покращення ефективності використання державної власності тощо.
«Сьогодні всі державні підприємства приносять державі прибутку близько 2,2% від активів. Звісно, цього недостатньо, і ми маємо підвищити такі показники. Покращення корпоративного урядування, створення Фонду національного добробуту є одними з ефективних інструментів, що можуть цьому сприяти. Якщо бізнес-клімат покращиться, прийдуть інвестиції в економіку – і зростання буде», – наголосив Тимофій Милованов.
Також під час брифінгу заступник Міністра Сергій Ніколайчук зазначив, що наразі відбувається активна підготовка макроекономічного прогнозу, який незабаром буде затверджений Урядом та представлений громадськості та який активно обговорювався під час візиту до США.
«У достатньо стислий термін ми підготували два сценарії макроекономічного прогнозу. У першому – економіка в наступному році зростає на 3,7%, у другому – за умови впровадження реформ, що мають покращити бізнес-клімат – на 4,8%. Ми вже обговорили ці сценарії на засіданні Уряду, з експертами та місією МВФ. У найближчий час офіційно затвердимо прогноз постановою Уряду та опублікуємо його деталі», – розповів Сергій Ніколайчук.
Заступник Міністра зазначив, що під час візиту до США був опублікований прогноз Світового банку, який відповідає одному зі сценаріїв, розроблених Міністерством, що підтверджує реалістичність зроблених оцінок.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Май 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31