Авторизація

» » » Опубліковано законопроєкт про плановість законодавчого процесу

Опубліковано законопроєкт про плановість законодавчого процесу

Опубліковано законопроєкт про плановість законодавчого процесу
У парламентському виданні опубліковано текст законопроєкту про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо планування та системності законотворчої діяльності Верховної Ради України.
Про це йдеться у випуску видання від 22 жовтня.
Згідно з пояснювальною запискою, проектом пропонується запровадити планування законопроектних робіт, а саме за поданням Голови Верховної Ради України, з урахуванням пропозицій комітетів Верховної Ради України, Верховною Радою України затверджується план законопроектних робіт Верховної Ради України, який включає перелік питань, що потребують законодавчого врегулювання; орієнтовні строки та осіб, відповідальних за розробку законопроекту; інформацію про пріоритетність внесення та розгляду законопроектів.
План законопроектних робіт Верховної Ради України повинен враховується при формуванні та внесенні змін до порядку денного сесії Верховної Ради України.
Раніше повідомлялося, що набула чинності норма про скасування фінансування політичних партій, що набрали 2% голосів на парламентських виборах, яка передбачалась законопроєктом про перезапуск роботи національного агентства із запобігання корупції.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Май 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31