Авторизація

» » » Держенергоефективності та італійська Торгово-промислова палата започаткували співпрацю для стимулювання впровадження спільних проектів з енергоефективності та «чистої» енергетики

Держенергоефективності та італійська Торгово-промислова палата започаткували співпрацю для стимулювання впровадження спільних проектів з енергоефективності та «чистої» енергетики

Голова Держенергоефективності Сергій Савчук із Президентом Торгово-промислової палати «Італія-Україна» Рікардо Феретті започаткували співпрацю для стимулювання впровадження спільних із італійським бізнесом проектів з енергоефективності та «чистої» енергетики в Україні.
Зустріч відбулася у продовження успішно проведених двосторонніх перемовин у містах Таранто та Барі (Італія) у вересні цього року.
Зокрема, Сергій Савчук презентував італійській делегації здобутки, діючі стимулюючі механізми та значний інвестиційний потенціал України у таких напрямах:
- виробництво енергії із відновлюваних джерел енергії, альтернативних видів палива та сміття;
- підвищення енергоефективності у житловому секторі, бюджетній сфері та промисловості.
Особливу увагу сторони звернули на широкі можливості для роботи італійських компаній на ринку енергосервісу. Як відомо, завдяки впровадженому законодавству у цій сфері наразі у 20 регіонах України реалізується понад 360 ЕСКО-проектів вартістю контрактів більше 500 млн гривень. Економія енергоспоживання у різних бюджетних установах становить у середньому 35%.
Крім цього, учасники зустрічі сфокусувалися на високому потенціалі використання екологічно «чистих» джерел енергії у домогосподарствах. Лише за 5 років близько 12 тис. родин перейшли на електроенергію з енергії сонця, встановивши майже 280 МВт сонячних панелей.
Як повідомили представники ТПП, Італія має високоякісні технології та рішення у сфері енергоефективності та відновлюваній енергетиці, особливо, для проектів:
- виробництва енергії із сміття;
- генерації біометану;
- заміщення газу альтернативними видами палива;
- СЕС, у т. ч. для приватних домогосподарств.
Водночас Торгово-промислова палата розглядає можливості щодо створення фонду для фінансування та реалізації спільних проектів із заміщення газу по всій Україні.
Також сторони домовилися разом опрацювати найбільш ефективні напрями партнерства та потенційні проекти у згаданих сферах.

Долучайтесь до нас у Facebook

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Май 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31