Авторизація

» » » «Формула щастя» від Поплавського: Що радить молоді «співочий ректор»

«Формула щастя» від Поплавського: Що радить молоді «співочий ректор»

«Формула щастя» від Поплавського: Що радить молоді «співочий ректор»
«Формула щастя» від Поплавського: Що радить молоді «співочий ректор»
Михайло Поплавський
Я погоджуюсь з правилами сайту та політикою приватності
Що необхідно для того, щоб бути щасливим? Український співак, продюсер, Народний артист України, доктор педагогічних наук, лауреат національної премії «Людина року», народний депутат кількох скликань, ректор Київського національного університету культури і мистецтв Михайло Поплавський вивів власну «формулу щастя», якою ділиться зі своїми студентами, а нині озвучив і глядачам телеканалу ZIK.
Про це, а також про оновлення Аграрної партії й участь у місцевих виборах, про загрозу розпродажу українських земель іноземцям, про завершення кар’єри ректора університету культури та ймовірного наступника, про надприбутки від ресторацій і який бізнес у цій сфері сьогодні є найбільш вигідним Михайло Поплавський розповів у ексклюзивному інтерв'ю в ефірі програми «HARD з Влащенко».
- Ваші стосунки із Винником, адже він не член Аграрної партії, наскільки я знаю. Я брала в Олега інтервю, він сказав, що його допомога – це не партійна допомога, а інша, на товариських засадах тощо. Це був комерційний проєкт із ним?
Ми два генетичні українці, два патріоти, нам не байдужа сьогодні майбутня доля України, наших дітей та онуків, і ми, коли нас запросили, дуже мало часу було, Аграрна партія вже «лежала»… Президія Аграрної партії запросила, і ми, фактично, зайшли у передвиборчий тур за три тижні до виборів.
…Його (Олега Винника. – Ред.) я запросив особисто, переконав, що ми український цей проєкт повинні…, бо за Аграрною партією майбутнє.
Є відповідний кошторис, було оплачено увесь тур Олега Винника. Є звіт, який здали у ЦВК, і там все написано.
- Білети ж були безкоштовні, я так розумію? То хто ж платив Олегу Виннику?
Аграрна партія. Офіційно перераховано було. Сцена, дизайн, світло, багато кіловатів звуку, транспорт, логістика. Заплатили десь понад 5 мільйонів.
- Тепер про Аграрну партію. Вас запросила Аграрна партія, дійсно, багатостраждальна. Ресурс у неї був дуже потужний, але спочатку, наскільки я памятаю, звідти пішов пан Безсмертний, який був прекрасним організатором, але чомусь не змогли домовитися. Потім був інший лідер партії, теж не змогли домовитися. А потім вже ви. На регіональних виборах, я знаю, що Аграрна партія завжди була досить потужною, і зараз ви кажете, що розраховуєте на гарний результат…
На друге місце. Не просто гарне, а друге місце як мінімум. …Сьогодні ідуть організаційні політконсультації про не просто відродження Аграрної партії, сюди запросять нових лідерів, молодих амбітних українців. І сьогодні є інвестори, які готові інвестувати. Зараз відпрацьовуємо і готуємося до з’їзду Аграрної партії України. Я думаю, що Аграрна партія не могла за три тижні, коли ми зайшли з Винником, ми, фактично, збурили це поле політичне, але треба було посадити це поле, щоб воно проросло, а це треба мінімум шість місяців.
…Аграрна партія України вже має добру історію – більше 20 років. Це не якийсь фейк і не бізнес-проєкт. Сьогодні стратегія нам зрозуміла, а тактику будемо відпрацьовувати. Ми зараз працюємо із політологами та піарщиками, відпрацьовуємо, як ми вийдемо, з яким інноваціями, проєктами та з яким результатом.
- Отже, земельна реформа. Головне питання не тільки для Аграрної партії, але і головне питання, мені здається, для реформаторів нинішніх, для «Слуги народу», тому що земельна реформа – це одна з реформ номер один, я б сказала. Земельна, судова і ще дві-три реформи, які будуть визначати, фактично, рейтинг партії Зеленського. Ваша позиція стосовно земельної реформи – відкривати ринок чи не відкривати?
По-перше, хочу сказати, що потрібна інвентаризація всіх наших земель. У нас же багато «у тіні» працюють, «чорний» ринок працює. Багато, до речі, земельна 49 років узяли і наші українські олігархи, й іноземні компанії. Сьогодні потрібно все призупинити, провести інвентаризацію і провести референдум серед українців. Я вважаю так. Земля – це останнє, що залишилося в Україні. …Інвентаризація – це основне. Просто подивитися, що ми маємо. Реєстр створити. Потім – подивитися, хто володіє нею, на яких умовах, які зайшли інвестори. …Я, наприклад, проти, щоб віддати кільком іноземним компаніям, які скуплять Україну, а українців пустять по світу.
Якщо говорити, за великим рахунком, повинні бути місцеві фермерські господарства, повинні бути компанії українські, але не можна, наприклад, щоб 5-7 сімей скупили землю, і ми були батраками на нашій землі.
…У мене, наприклад, як фермера є 3 тисячі гектарів землі в оренді.
- Ви плануєте купити цю землю?
Ні, я поки що орендую. Я навіть не думав над цим питанням. Я живу проблемами села – у мене молочна товарна ферма, у мене аграрний бізнес. Я вже завершив свою кар’єру ректора, хочу просто поїхати в село – ставок відпрацював, карасів запустив, слухайте, можна вже мемуари писати.
- Ви таки трохи мене здивували стосовно університету. Ви стільки років віддали університету. Чому ви прийняли для себе таке рішення? Набридло?
Ні, мені не набридло. Це проєкт мого життя.
- А кого ви бачите?... Знаєте, усі ж президенти, коли кажуть, що «я устал, я ухожу», вони кажуть, хто буде спадкоємець. Хто буде ваш спадкоємець?
Дивіться, якщо взяти наш ректорат, це всі наші вихованці з першого курсу. Завкафедрами, декани, заступники деканів, 70% викладацького складу – це всі наші випускники. Зараз ми обговорюємо у колективі, щоб когось вибрати, бо колектив ще має проголосувати. Зараз думаємо і ведемо консультації із факультетами. …Ми плануємо, 35-40 років повинен мати ректор, не старший, а я буду як почесний приїжджати, виступати буду. У мене ж авторський курс «Акули піару».
…У нас єдиний виш, де читають лекції про щастя. А хто читає в університеті культури лекції про щастя? Михайло Поплавський, бо він – щасливий українець. Я дуже щаслива людина, Наташо.
- А що ви їм розказуєте, що радите. Щоб бути щасливим, треба що?
По-перше, ніхто їм не допоможе, крім них, – ні батьки, ні Поплавський, ні друзі, ніхто. Тільки вони. У мене формула щастя виведена своя, яку я їм рекомендую. Формула щастя Михайла Поплавського: «Емоційний інтелект з творчо-прикладним характером починає і виграє».
…От, наприклад, є інтелект, людина інтелектуально підготовлена, начитана, ерудована, усі фільми, історію знає, весь світ знає, а немає емоційного інтелекту. Це називається «горе от ума». Інтелект без емоцій не досягає нічого. А є емоційний інтелект. Це творчі люди, окрема психологія, окреме сприйняття світу. Це творчі люди, це богема. То емоційний інтелект із творчо-прикладним характером починає і виграє… Якщо є ідея, а людина не може реалізувати цю ідею з творчо-прикладним характером – творчо підійти, прагматично з прикладним характером, тоді він не виграє. Я хочу сказати, що це моя формула щастя. У мене емоційний інтелект з творчо-прикладним характером починає і виграє.
- Я тоді не розумію, навіщо вам ця Аграрна партія? Дивіться, доктор Комаровський, якого всі знають, – «зірка» Інстаграму. У нього більше, ніж у вас – мільйон чи більше мільйона. Так от, шанований мною Євген Комаровський заробляє дуже добре в Інстаграмі, бо мільйон підписників, я думаю, мінімум «десятка» у доларах… Я перепрошую пана Комаровського, але це вже гарні заробітки. Навіщо вам Аграрна партія? Будете заробляти в Інстаграмі – так сфотографувалися, сяк…
Ти хочеш сказати, я не заробляю? Я розкажу. У мене 127 торгових знаків запатентовано. Я роялті отримую у рік 27 мільйонів гривень. Тільки роялті, і плачу податки. …Я хочу сказати, щоб ти розуміла, у 2004, 2005, 2006 роках мої ресторани, заправки та «чебуречки» давали мені у червні, липні, серпні у місяць 2 мільйони доларів. Одна «Кропива» (мережа ресторанів. – Ред.) давала 140 тис., а тоді 4,5 грн був долар, порахуй, десь 25 тисяч за добу. Крим, Херсон, Миколаїв, Одеса – там таке творилося!...
- Зараз же ресторани не такі вигідні, як було колись?
Зараз якщо є 15-20% чистого прибутку, то це треба радіти. Ми вже приходимо до європейських, так, це небагато. А тоді ми були єдиними на трасі. Поплавський був єдиним на трасі. Казали, що Поплавський приватизував трасу. Моєю мрією було зробити трасу українською, бо українська кухня, українські вареники, борщ. Була ідеологія. Я у це свідомо вірив і робив. …А зараз вигідні невеличкі кафешки у Києві. Кав’ярні, чай тощо. Оце зараз найвигідніший бізнес, до речі.
Розмову вела Наташа Влащенко

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Май 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31