Авторизація

» » » Денис Малюська: Співпраця у сфері юстиції сприятиме зміцненню верховенства права в Україні та Латвії

Денис Малюська: Співпраця у сфері юстиції сприятиме зміцненню верховенства права в Україні та Латвії

Міністр юстиції Денис Малюська підписав Меморандум про взаєморозуміння з Міністром юстиції Латвії Янісом Борданом для сприяння співпраці між двома країнами у сферах верховенства права, прав людини, доступу до правосуддя та здійснення правосуддя. Підписання меморандуму відбулося під час офіційного візиту Президента України Володимира Зеленського до Латвії.
Міністр юстиції Денис Малюська наголосив: «Підписання Меморандуму свідчить про готовність обох країн до співпраці і обміні досвідом у правовій, організаційній та функціональній сферах у відповідності до правових систем наших дружніх країн. Враховуючи складну ситуацію на сході України, ми потребуємо допомоги для консолідації справедливої адміністрації та наближення України до Європейського Союзу та його стандартів».
Основна мета меморандуму - сприяти співпраці між Міністерством юстиції України та Латвії у визначених сферах. Враховуючи зростаюче значення юстиції у різних процесах розвитку країни, Меморандум має на меті посилити взаємодію сторін у сферах правосуддя, прав людини, доступу до правосуддя та здійснення правосуддя, сприяти спільним ініціативам та проектам на платформі Східного партнерства, обмінятися досвідом та прогресом у здійсненні реформ сфери юстиції, обмінятися думками та обговорити можливі вирішення судових викликів, а також покращити обмін будь-якою іншою інформацією та досвідом з поточних питань щодо впровадження Угоди про асоціацію та законодавства ЄС про право ЄС, а також міжнародних конвенцій з питань правосуддя.
У той же час очікується тісніша співпраця між міністерствами обох країн щодо державної правової допомоги, пенітенціарної системи та пробації, виконання судових рішень, криміналістики, запобігання та протидії корупції, електронних реєстрів, впровадження нових технологій та альтернативного вирішення суперечок.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Май 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31