Авторизація

» » » Україна - місце злочину? Чому Трамп починає зневажати Україну

Україна - місце злочину? Чому Трамп починає зневажати Україну

Україна - місце злочину? Чому Трамп починає зневажати Україну
Україна - місце злочину? Чому Трамп починає зневажати Україну

[/i]

BBC Ukrainian

Українська служба Бі-бі-сі - передає останні політичні, соціальні, економічні та спортивні новини про Україну та світ
Україна - місце злочину? Чому Трамп починає зневажати Україну
Дональд Трамп
Я погоджуюсь з правилами сайту та політикою приватності
Україна намагається подолати свою історію корупції, а Трамп намагався змусити її поводитися більш корумповано.
Оригінал на ВВС Ukraininan.
New York Times пише про те, що Дональд Трамп "ненавидить" Україну через те, що вона стала "енергійною демократією".
Видання зазначає, що попри велику кількість проблем, сьогодні Україна є "енергійною, мультиетнічною демократією в регіоні, де переважають агресивний націоналізм та сповзання в авторитаризм".
"Саме тому було дуже непорядно з боку Дональда Трампа використати американську допомогу Україні, аби змусити її президента відкрити розслідування, які б допомогли Трампу політично. Україна є країною, яка намагається подолати свою історію корупції, а Трамп намагався змусити її поводитися більш корумповано", - зазначає видання.
Газета стверджує, що американський президент "не вважає проблемою" намагання Росії посилити свій вплив на Україну, оскільки "він не зацікавлений у процвітанні ліберальної демократії у Східній Європі чи будь-де".
"За Трампа Америка приєдналась до вісі автократів", - зауважує видання.
І в таких умовах чимало українських лібералів кажуть, що країну "лишили наодинці" з Росією, оскільки інші провідні держави зараз розв'язують власні проблеми, підсумовує New York Times.
Як Україна перетворилась на "місце злочину" в американській політиці
Globe and Mail пише про те, що скандал через телефонну розмову Трампа та Зеленського перешкоджає боротьбі України з корупцією.
На думку видання, через розслідування можливих зловживань американського президента про Україну говорять як про "місце злочину".
"Однак чимало українців відчувають, що їхня країна стала жертвою в цій історії. Не тільки через те, як пан Трамп розмовляв з українським президентом Володимиром Зеленським під час сумнозвісної телефонної розмови 25 липня. Але й через те, як ім'я та репутація країни були втягнуті в епіцентр політичного конфлікту в США", - пише видання.
Урядові чиновники стурбовані тим, що в "безперервних" газетних заголовках слова "Україна" та "корупція" знаходяться поруч, що може мати негативний вплив на плани інвесторів. А антикорупційні активісти, які постійно дивились на США як на взірець "чистого керування", побоюються, що боротьба з корупцією втратить динаміку через те, що "видатні американці брали гроші в сумнівних осіб в Україні".
На думку голови державної інвестиційної агенції Ukraine Invest Даніеля Білака, ця проблема змінює сприйняття України у світі. Він вважає, що ця проблема погіршилась в сучасному інформаційному просторі.
"Вас ніколи не критикуватимуть за те, що ви скажете чи напишете щось погане про Україну", - цитує пана Білака Globe and Mail.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Март 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031