Авторизація

» » » Українці почали гірше ставитися до Зеленського, Гончарука і Разумкова, – опитування

Українці почали гірше ставитися до Зеленського, Гончарука і Разумкова, – опитування

Українці почали гірше ставитися до Зеленського, Гончарука і Разумкова, – опитування
Українці почали гірше ставитися до Зеленського, Гончарука і Разумкова, – опитування
"/>
Я погоджуюсь з правилами сайту та політикою приватності
У жовтні підтримка президента Володимира Зеленського просіла до 66% із 73% у вересні, прем'єр-міністра Олексія Гончарука – до 10% із 17% у вересні, спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова підтримують 27% опитаних, хоча минулого місяця їх було 33%.
Про це свідчать результати опитування, яке з 9 по 11 жовтня провів Київський міжнародний інститут соціології.
Зауважимо, дослідження було проведене методом CATI (телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера, computer-assisted telephone interviews) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів.
Результати опитування свідчать, що 64% опитаних тією чи іншою мірою схвалюють дії та заяви президента Володимира Зеленського в вересні та жовтні цього року, 22% – тією чи іншою мірою не схвалюють. 51% респондентів схвалюють дії Уряду протягом вересня та жовтня, 27% – не схвалюють. 53% учасників дослідження схвалюють дії Верховної Ради протягом вересня та жовтня, 30% – не схвалюють.
Також результати опитування вказують на таке:
Кожен десятий українець (10%) нічого не чув про протести 1-2 жовтня проти плану президента Зеленського по завершенню конфлікту на Донбасі, що відбувались в Києві та інших містах України. 22% респондентів сказали, що вони мало знають про вимоги протестувальників. Тією чи іншою мірою підтримали протести 26% опитаних, 41% не підтримали ці протести.
37% респондентів тією чи іншою мірою схвалюють доручення президента Зеленського почати підготовку великих державних компаній до приватизації, 41% – не схвалюють це рішення.
В порівнянні з вересневим опитуванням на 6 відсоткових пунктів (с 64% до 70%) зросла частка тих, хто вважає, що питання про продаж землі сільськогосподарського призначення має вирішуватися тільки на всеукраїнському референдумі. Настільки ж (з 26% до 20%) зменшилась кількість тих, хто вважає, що це питання можуть вирішити Президент, Верховна Рада і Кабінет міністрів.
Якби референдум про продаж землі відбувся найближчої неділі, то 55% українців проголосували би проти продажу землі, 21% – за продаж, 12% не брали би участь у такому референдумі, ще 12% – не визначились зі своєю думкою. Таким чином, якщо брати до уваги відповіді тих, хто взяв би участь у референдумі та визначився, «проти» проголосували б 72%, «за» – 28%.
49% опитаних українців тією чи іншою мірою схвалюють заяву міністра освіти Ганни Новосад про те, що з вересня наступного (2020 року) всі російськомовні школи України перейдуть на українську мову навчання, 47% – тією чи іншою мірою не схвалюють таке рішення.
44% респондентів з тією чи іншою мірою впевненості вважають, що співпраця України з Міжнародним валютним фондом (МВФ) корисна для нашої країни, 37% – що шкідлива.
Нагадаємо, дані опитування Центру Разумкова свідчать, що майже половина українців,– 48%, вважають, що нова влада краща, ніж попередня, 27% – що вона нічим суттєво не відрізняється від попередньої, а 8% – що вона гірша за попередню.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Март 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031