Авторизація

» » » Посол Girl2Leader в Україні Юлія Льовочкіна: Активна позиція жінки сьогодні - це внесок у її майбутнє

Посол Girl2Leader в Україні Юлія Льовочкіна: Активна позиція жінки сьогодні - це внесок у її майбутнє

Посол Girl2Leader в Україні Юлія Льовочкіна: Активна позиція жінки сьогодні - це внесок у її майбутнє
Посол Girl2Leader в Україні Юлія Льовочкіна: Активна позиція жінки сьогодні - це внесок у її майбутнє
Юлія Льовочкіна, Фото: girl2leader.org.ua
Я погоджуюсь з правилами сайту та політикою приватності
У Верховній Раді України вдруге відбулися заходи з нагоди Міжнародного дня дівчата, організовані кампанією Girl2Leader Ukraine. Сталося це 11 жовтня. Посол Girl2Leader в Україні, народний депутат Юлія Льовочкіна зазначила, що головна місія кампанії мотивувати дівчат брати активну участь у процесі ухвалення рішень в країні.
Про це йдеться в сюжеті телеканалу ZIK.
"Наша мета привернути якомога більше дівчат до ухвалення рішень, допомогти вам приєднатися до великої кількості заходів, щоб ви змогли реалізувати себе", - підкреслила Юлія Льовочкіна.
Народний депутат зазначила, що у цей день до Верховної Ради прийшли 40 дівчат, які перемогли в національному відборі (було подано більше 400 заявок з усієї України, умовою було написання соціального проекту або презентація одного дня дівчинки-лідера). Переможці у віці від 14 до 23 років і представляють 23 регіони України.
"Я переконана в тому, що наше щастя - в наших руках, і активна позиція сьогодні - це внесок в ваше майбутнє і не тільки ваше, а й українського суспільства і української жінки" - підкреслила посол Girl2Leader.
Спікерами кампанії 2019 року зокрема стали:
посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні Анка Фельдгузен;
урядовий уполномоченний з питаннь гендерної політики Катерина Левченко;
народний депутат України Неллі Яковлева;
актриса і поетеса Олена Курта.
Представляючи спікерів, Юлія Льовочкіна зазначила, що це жінки, які представляють різні сфери діяльності, в яких учасниці проєкту з часом зможуть себе реалізувати.
Довідка:
Всесвітня кампанія Girl2Leader діє під егідою міжнародної неурядової організації Women Political Leaders Global Forum. Глобальний форум WPL - це об'єднання жінок з більшості країн світу, які займають вищі державні посади і беруть активну участь в процесах прийняття рішень. Зокрема, серед учасників WPL - Президент Хорватії Колінда Грабар-Кітарович, Президент Литви Даля Грібаускайте (2009-2019), Президент Мальти Марі-Луїз Колейро Прек (2014-2019), прем'єр-міністр Румунії Віоріка Денчіле, Прем'єр-міністр Ісландії Катрін Якобсдоттір та інші.
Щорічно 11 жовтня, у Всесвітній День дівчат, в національних парламентах країн-учасниць кампанії Girl2Leader і Європарламенті проходять заходи для дівчат-лідерів.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Март 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031