Авторизація

» » » Євгеній Горовець: Один із головних пріоритетів Міністерства юстиції – мінімізація корупційних ризиків

Євгеній Горовець: Один із головних пріоритетів Міністерства юстиції – мінімізація корупційних ризиків

У Міністерстві юстиції відбулась робоча зустріч першого заступника Міністра юстиції України Євгенія Горовця та заступника Міністра юстиції Валерії Коломієць із Надзвичайним та Повноважним Послом Турецької Республіки в Україні Ягмуром Ахметом Гюльдере.
На початку зустрічі Євгеній Горовець наголосив, що Турецька Республіка завжди була і є надійним стратегічним партнером нашої держави, а також подякував за незмінність підтримки з боку Анкари суверенітету й територіальної цілісності України.
Разом з тим він висловив задоволення з приводу активізації торговельно-економічної співпраці між двома країнами та відзначив, що укладання Угоди про вільну торгівлю, безумовно, сприятиме подальшому розширенню торговельно-економічної та інвестиційної співпраці.
В ході зустрічі перший заступник Міністра юстиції України звернув увагу на те, що на сьогодні розпочато імплементацію низки важливих реформ, які сприятимуть підвищенню інвестиційної привабливості України, а також висловив щирі сподівання щодо зростання турецьких інвестицій в Україну. Крім того, він наголосив, що одним із головних пріоритетів Міністерства юстиції визначено мінімізацію корупційних ризиків.
«Наш ідеал – це система, яка має працювати як гарний швейцарський годинник», – зазначив Євгеній Горовець.
В свою чергу, Надзвичайний та Повноважний Посол Турецької Республіки в Україні Ягмур Ахмет Гюльдере висловив щире захоплення стосовно прогресивної та продуктивної роботи Уряду України, а також проявив зацікавленість у активізації українсько-турецької співпраці у сфері юстиції.
Наприкінці зустрічі сторони подякували одна одній за змістовний діалог та домовились про поглиблення співробітництва, зокрема, в сфері інвестиційної діяльності.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Июнь 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930