Авторизація

» » » Кожна нова ВРУ гірша за попередню, а кожен наступний уряд викликає більше критики, – Михальчишин

Кожна нова ВРУ гірша за попередню, а кожен наступний уряд викликає більше критики, – Михальчишин

Кожна нова ВРУ гірша за попередню, а кожен наступний уряд викликає більше критики, – Михальчишин
Кожна нова ВРУ гірша за попередню, а кожен наступний уряд викликає більше критики, – Михальчишин
ZIK
Я погоджуюсь з правилами сайту та політикою приватності
В Україні кожен новий парламент гірший за попередній, кожен наступний уряд викликає більше критики, ніж попередній.
Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK заявив резонер Юрій Михальчишин.
Резонер розповів, що свого часу, коли займався науковою роботою, мав справу із таким явищем, як компіляція. Він зазначив, що недобросовісних студентів чи аспірантів, які десь щось скопіювали, десь без цитування собі постягували, і таким чином назбирали по 100-200-300 сторінок, об’єм, який вже можна продемонструвати.
«Це характеризує ставлення до наукової роботи. Якщо ж ми так характеризуємо програму уряду, то можемо поставити собі логічне питання, а чи це випадково, чи збіг обставин, чи певна закономірність?» – поцікавився Юрій Михальчишин.
Він продовжив, що, коли займався у контррозвідувальному підрозділі, їх навчали, що є певні критерії та ознаки, коли проти країни ведеться розвідувально-підривна діяльність іноземних держав, як-от: зниження рівня організації суспільних процесів, нагнітання хаосу, некерованість політичними, економічними, соціальними процесами, зниження інтелектуального рівня органів влади та управління тощо.
«Це не збіг обставин, що у нас кожен новий парламент – не кидаюсь ні в кого каменем – гірший за попередній, кожен наступний уряд викликає більше критики, ніж попередній. Я (можливо, це параноя) впевнений, що у нас війна ведеться не тільки на сході, де є фронт, там, 300 км у зоні АТО, а тепер ООС. Я впевнений, що проти нас ведеться війна на знищення як держави, і вона має дуже багато різних інструментів. Це і МВФ, і його лобісти у владі, це і «тіньові» структури, бо у «тіньової» економіки, логічно, є і «тіньова» влада, «тіньова» держава. І це результат того, що має на своїй меті знищити українську державність, а зараз здійснити так званий сиквестр соціальних функцій держави. Що це означає? А це, вибачте за неполіткоректність, обрізання того, що вони вважають зайвим – освіта, медицина, наука, культура…, школи, лікарні, дитсадки – оце те, що вони хочуть знищити», – заявив Юрій Михальчишин.
Він закликав не дивуватися, що «окремі суб’єкти» з’являються у різних урядах і постійно при ділі, оскільки це може бути «іноземна агентура».
Нагадаємо, 4 жовтня Верховна Рада України погодила представлену прем'єр-міністром Олексієм Гончаруком Програму діяльності уряду. За відповідне рішення проголосували 236 народних депутатів.
Повне відео вечірнього засідання ВРУ можна переглянути за посиланням.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Февраль 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728