Авторизація

» » » Міністр оборони України зустрівся з представниками Конгресу США

Міністр оборони України зустрівся з представниками Конгресу США

Всебічна підтримка нашої держави та її Збройних Сил з боку Сполучених Штатів Америки має значний вплив на ситуацію в Україні останні п’ять років. Усі програми співробітництва зі США і допомога, яку надає американський Уряд, дуже цінні для нас. Це – сильний меседж, що ми не самі.
На цьому сьогодні, 4 жовтня, наголосив Міністр оборони України Андрій Загороднюк під час зустрічі з делегацією Конгресу США на чолі з головою Підкомітету з питань боєготовності Комітету з питань збройних сил Палати представників США Джоном Гараменді. На зустрічі також були присутні члени Палати представників США Вікі Хартцлер, Джон Шимкус, Дейв Лобсек, Дженніфер Гонсалес-Колон, Томас О’Халлеран, а також Тимчасовий повірений у справах США Посольства США в Україні Вільям Б. Тейлор.
Андрій Загороднюк подякував американській стороні за послідовну підтримку України та наголосив на важливості подальшого співробітництва з Конгресом США.
Міністр оборони України ознайомив іноземних гостей з пріоритетними напрямами діяльності Уряду та Міністерства оборони України з метою посилення спроможностей Збройних Сил України, а також акцентував увагу на незмінності євроатлантичного курсу нашої держави.
Під час обговорення пріоритетних напрямків надання допомоги Україні Урядом Сполучених Штатів сторони розглянули можливості розширення військово-технічного співробітництва між двома країнами.
Відзначивши важливість технічної допомоги, яку США надає в рамках допомоги Збройним Силам України, Міністр оборони України привітав рішення Державного Департаменту США щодо готовності реалізувати проект з продажу Україні сучасного летального озброєння в рамках програми «Міжнародні військові продажі», а також підкреслив готовність вітчизняного оборонного відомства здійснювати закупівлі необхідних зразків ОВТ, які виробляються в США.
Боротьба з корупцією також стала однією із ключових тем для обговорення. Андрій Загороднюк поінформував про основні напрями діяльності вітчизняного оборонного відомства у протидії і боротьбі з корупційними ризиками, особливо у сфері закупівель, наголосивши на чіткій позиції нового Уряду щодо нульової толерантності до корупції.
У контексті розмови про консультативно-дорадчу допомогу Андрій Загороднюк акцентував на важливості залучення радників від США до процесу реформування оборонного відомства та ЗС України.
Міністр оборони підкреслив унікальність досвіду, який Україна отримала в ході ведення бойових дій та протистояння сучасним гібридним загрозам, а також наголосив на готовності української сторони до поглиблення обміну досвідом з американськими колегами.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Февраль 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728