Рада ухвалила проєкт закону про створення Бюро фінансових розслідувань
"/>
Я погоджуюсь з
правилами сайту та
політикою приватностіВерховна Рада ухвалила у першому читанні за основу проєкт закону №1208 про Бюро фінансових розслідувань.
Трансляцію наживо веде телеканал ZIK.
За відповідне рішення проголосували 270 нардепів.
Законопроектом передбачається cтворення Бюро фінансових розслідувань, як центрального органу виконавчої влади, діяльність якого спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра фінансів України. Бюро фінансових розслідувань розслідувань складається з центрального апарату та 7 територіальних управлінь, зареєстрованих як юридичні особи публічного права.
Законопроект не передбачає ліквідацію будь-яких підрозділів Служби безпеки України та Міністерства внутрішніх справ, але до Бюро фінансових розслідувань переходять повноваження щодо розслідування економічних злочинів.
Бюро фінансових розслідувань здійснює самостійне проведення оперативно-розшукової діяльності, фізичний захист надається органами національної поліції.
Онлайн-трансляція вечірнього засідання Верховної Ради доступна за
посиланням.
Долучайтесь до нас у Facebook