Авторизація

» » » Американська в'язниця чекає або Шокіна, або Луценка разом з Порошенком

Американська в'язниця чекає або Шокіна, або Луценка разом з Порошенком

Американська в'язниця чекає або Шокіна, або Луценка разом з Порошенком
Американська в'язниця чекає або Шокіна, або Луценка разом з Порошенком

[/i]

Ренат Кузьмін

Український юрист і політик, колишній заступник секретаря РНБО України
Американська в'язниця чекає або Шокіна, або Луценка разом з Порошенком
Луценко и Шокин
Я погоджуюсь з правилами сайту та політикою приватності
Два колишніх генпрокурора недавно зробили дві заяви, які виключають одна одну. Якщо повірити одному - сісти повинні всі фігуранти справи Байденов, а якщо другому - то ніхто
Про це написав Ренат Кузьмін на своїй сторінці в Facebook.
Друзі, на днях два колишніх генпрокурора зробили взаємовиключні заяви:
- Віктор Шокін заявив, що при ньому ГПУ розслідувала справи про корупційні злочини, пов'язані з сімейством Байденів в т. ч. Про отримання сином віце-президента США по 150.000 $ під виглядом зарплати щомісяця від української фірми, пов'язаної з відомим екс-міністром. Так ось для того, щоб "відмазати" корупціонерів на вимогу Байдена-старшого, Порошенко взяв та й звільнив Шокіна, після чого Луценко, призначений генпрокурором, "згорнув" це розслідування.
- Юрій Луценко ж стверджує, що ГПУ ніколи не займалася справами, в яких би фігурували тато і син Байдени, і, що він кілька разів відмовлявся розслідувати корупцію Байдена в Україні на прохання адвоката чинного президента США, так як ніяких підстав для цього не було і немає.
Що це означає? А то, що, якщо повірити Шокіну, то у Порошенко:
- державна зрада, зловживання владою; незаконне втручання в діяльність працівника правоохоронного органу; незаконне звільнення і співучасть у корупційних злочинах сімейства Байден.
У Луценка:
- Державна зрада; зловживання владою; приховування особливо тяжких злочинів, пов'язаних з корупцією; незаконне припинення кримінальних проваджень на вимогу фігуранта розслідування віце-президента США; незаконне втручання в діяльність працівника правоохоронного органу.
У Байдена-старшого:
- отримання хабарів, під виглядом заробітної плати Байдена-молодшого; незаконне втручання в діяльність працівника правоохоронного органу; співучасть у зловживанні владою і незаконне звільнення.
У Байдена-молодшого:
- корупція; співучасть у хабарництві.
А, якщо повірити Луценко, то нічого цього ніколи не було: ні справ, ні хабарів, ні Байдена, а Шокін - або маразматик, який з'їхав з глузду, або мерзенний брехун ...
Тепер нинішньому генпрокурору доведеться проявити весь свій професіоналізм, провести ефективне розслідування і відправити на нари винних. Втім, з урахуванням особливої американської екстериторіальної юрисдикції, то хтось із колишніх українських генпрокурорів разом з екс-президентом залишок своїх днів цілком можуть провести не в українській, а в американській в'язниці. До речі, прес-секретар Луценка вчора раптом повідомила, що її незабутній начальник виїхав на пару місяців до Британії вчити англійську ...
Бажаю всім додивитися цю комедію до кінця! Впевнений, буде цікаво!

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Август 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31