Авторизація

» » » Андрій Загороднюк провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Федеративної Республіки Німеччина в Україні

Андрій Загороднюк провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Федеративної Республіки Німеччина в Україні

Шляхи для подальшого розвитку співробітництва між оборонними відомствами двох країн обговорили сьогодні, 1 жовтня, Міністр оборони України Андрій Загороднюк та Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні пані Анка Фельдгузен.
Андрій Загороднюк поінформував німецьку делегацію про пріоритети своєї діяльності на посаді Міністра оборони України, запевнивши у незмінності обраного євроатлантичного курсу держави.
Міністр оборони подякував за послідовну політичну, матеріальну та дорадчу підтримку України з боку Німеччини. Зокрема, він високо оцінив діяльність Уряду ФРН щодо організації лікування та реабілітації військовослужбовців Збройних Сил України у медичних закладах Бундесверу, зауваживши на тому, що вітчизняне оборонне відомство зацікавлене у продовженні та розширенні спільної роботи у галузі військово-медичного співробітництва.
Також під час зустрічі було наголошено на можливості подальшого розширення двостороннього співробітництва у галузі освіти і підготовки. У цьому контексті сторони підкреслили важливість обміну досвідом та практичними навичками між Збройними Силами обох країн.
Пані Анка Фельдгузен привітала Андрія Загороднюка із призначенням на посаду Міністра оборони України та висловила сподівання на подальші дружні і конструктивні взаємовідносини. Також пані Посол поділилася з главою вітчизняного оборонного відомства своїми враженнями про поїздку до району проведення операції Об’єднаних сил на Сході України.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Февраль 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728