Авторизація

» » » Уряд тимчасово продовжив повноваження податкової міліції

Уряд тимчасово продовжив повноваження податкової міліції

Уряд тимчасово продовжив повноваження податкової міліції
"/>
Я погоджуюсь з правилами сайту та політикою приватності
Кабінет Міністрів виніс постанову, згідно з якою податкова міліція Державної фіскальної служби буде продовжувати здійснювати свої функції до утворення нового органу.
Відповідну постанову опубліковано в Урядовому кур'єрі.
"Підрозділи податкової міліції у складі Державної фіскальної служби продовжують здійснювати повноваження та виконувати функції з реалізації державної політики у сфері боротьби з правопорушеннями під час застосування податкового законодавства, а також законодавства з питань сплати єдиного внеску, здійснюючи оперативно-розшукову, кримінальну процесуальну та охоронну функції до завершення здійснення заходів з утворення центрального органу виконавчої влади, на який покладається обов’язок забезпечення запобігання, виявлення, припинення, розслідування та розкриття кримінальних правопорушень, об’єктом яких є фінансові інтереси держави та/або місцевого самоврядування, що віднесені до його підслідності відповідно до Кримінального процесуального кодексу України", - йдеться у документі.
Нагадаємо, в Україні 28 серпня офіційно запрацювала Державна податкова служба. Це не вперше податкову галузь реформують – кожен уряд мав за честь переструктурувати роботу фіскальної служби.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Февраль 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728