Авторизація

» » » Нові чиновники МЕРТ поняття не мають, що відбувається з великими промисловими підприємствами

Нові чиновники МЕРТ поняття не мають, що відбувається з великими промисловими підприємствами

Нові чиновники МЕРТ поняття не мають, що відбувається з великими промисловими підприємствами
Нові чиновники МЕРТ поняття не мають, що відбувається з великими промисловими підприємствами

[/i]

Олександр Гончаров

Засновник "Київського фондового центру"
Нові чиновники МЕРТ поняття не мають, що відбувається з великими промисловими підприємствами
Приватизация
Я погоджуюсь з правилами сайту та політикою приватності
Уже нові дилетанти в МЕРТ і ФДМУ вважають, що Інвестконсультант в приватизації - це добре. Але ці ж інвестрадники з тріском провалили в попередні роки продаж об'єктів великої приватизації
Про це написав Олександр Гончаров на своїй сторінці в Facebook.
Ну, а що на них нарікати, якщо ці нові міністри та їхні заступники взагалі не знають, як в реальному житті проходять і проходили процеси роздержавлення великих промислових підприємств. Смію так стверджувати, тому що керував приватизацією близько 1000 об'єктів, включаючи металургійні комбінати "Азовсталь" та "Ім. Ілліча".
Ось і зараз перший заступник міністра МЕРТ П.Кухта в ФБ рапортує: "Приватизацію великих підприємств будуть супроводжувати професійні радники, які допоможуть залучити кращих інвесторів". Список з 800 державних підприємств! І невтямки заму міністра, що ці ж інвестрадники з тріском провалили в попередні роки продажу об'єктів великої приватизації (надходження до держбюджету в 2016-2018г.г. Становили не більше 3% від запланованого). А що зробили ці радники? Перш за все, вміло поділили бабло.
Так, це тільки у нас в Україні виплачують винагороду радникам не за результат, а за процес. Здивовані? Я також, наприклад, не знаходжу відповіді, чому інвестрадники Одеського припортового заводу, ще не продавши об'єкт, отримали від нашої держави оплату? А адже ще в 2016 р. перший заступник директора ОПЗ Н.Щуріков стверджував, що можна продати завод за 1 млрд дол. США. І ось знову новий міністр МЕРТ Т.Мілованов бодрячком повідомляє, що погодив подання на інвестрадників 5-ти великих держкомпаній, в т.ч. і ОПЗ. Все зрозуміло. І це тільки вершина айсберга.
А одну з причин нинішнього економічної болота ще торік відверто і чесно назвав той же перший заступник директора ОПЗ Н.Щуріков: "Якщо проаналізувати попередні приватизації ОПЗ, в т.ч. ті, що не відбулися, можна відзначити, що сам процес залучення радників і аудиторів став бізнесом. За їх послуги сплачуються мільйони гривень, і не за результат, а за сам процес. І прошу зауважити, що після зриву кількох спроб приватизації - ніхто не був притягнутий до відповідальності. у мене, зокрема, склалося враження, що це перетворилося в ще один спосіб заробляти величезні грошові кошти ".
І все ж, з чим могла б сьогодні виступити державна влада, запускаючи велику приватизацію? Звичайно ж, з новою інвестиційною стратегією і розгорнутою програмою приватизації. Нашій економіці потрібні прямі іноземні інвестиції з сучасними технологіями і професійним менеджментом. Як це робити - відомо. Чому не роблять цього міністри - теж зрозуміло. А навіщо? Населення терпляче убожіє, пенсіонери мовчазно отримують крихти, медицину ліквідують, а промисловість нестримно руйнується.
Олександр Гончаров

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Февраль 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728