Авторизація

» » » Підписано Меморандум про співробітництво між ДМС та Міжнародним центром з розвитку міграційної політики

Підписано Меморандум про співробітництво між ДМС та Міжнародним центром з розвитку міграційної політики

Меморандум про співробітництво між Державною міграційною службою України та Міжнародним центром з розвитку міграційної політики (ICMPD) створює передумови для спільних проектів, програм та сприяє поглибленню двосторонньої взаємодії. На цьому наголосив Голова Державної міграційної служби України Максим Соколюк, коментуючи підписаний у Відні Меморандум у рамках візиту до Республіки Австрія 25 вересня.
Підписанням Меморандуму сторони наголосили на готовності і надалі розвивати співпрацю в міграційній сфері, зокрема – з питань протидії незаконній міграції, реадмісії, громадянства, з питань біженців та інших визначених законодавством категорій мігрантів.
Відносини Міграційної служби із цією європейською організацією встановлено декілька років тому. Вони стали потужним механізмом розбудови міграційної системи України, сприяли встановленню контактів у регіоні Східного партнерства ЄС та спільному пошуку рішень міграційних криз.
Довідково
ICMPD створено в 1993 році за ініціативою Австрії та Швейцарії з метою надання підтримки та сприяння для проведення консультацій, обміну досвідом, а також надання ефективних послуг стосовно формування багатостороннього співробітництва з питань міграції та політики притулку.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Февраль 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728