Авторизація

» » » Міністр оборони України провів зустріч з Державним секретарем з питань оборони Великої Британії

Міністр оборони України провів зустріч з Державним секретарем з питань оборони Великої Британії

Сьогодні, 23 вересня, у Києві відбулася зустріч Міністра оборони України Андрія Загороднюка з делегацією Великої Британії на чолі з Державним секретарем з питань оборони цієї країни Беном Воллесом.
Андрій Загороднюк висловив вдячність британським колегам за чітку позицію щодо підтримки України з початку російської агресії, а також значний внесок Великої Британії у реформування, підготовку особового складу та посилення спроможностей Збройних Сил України.
Міністр оборони України наголосив на незмінності курсу вітчизняного оборонного відомства щодо євроатлантичної інтеграції, ознайомив колег з поточним станом, а також пріоритетами подальшого реформування Збройних Сил України. У цьому контексті Андрій Загороднюк виокремив низку перспективних напрямів співробітництва між оборонними відомствами обох країн.
Зокрема, як пріоритетні для подальшої співпраці сторони визначили реформування системи освіти та підготовки особового складу, реформування Міністерства оборони та Збройних Сил України, а також співпрацю у військово-технічній сфері та впровадженні новітніх технологій.
Під час зустрічі також йшлося про поточну безпекову ситуацію у регіоні, гібридні виклики та загрози, які стоять перед Україною та Великою Британією.
Значну увагу було приділено узагальненню та обміну досвідом. Андрій Загороднюк наголосив, що українська сторона готова ділитися знаннями, набутими під час протистояння існуючим викликам та загрозам.
Британська сторона підтвердила незмінність своєї позиції щодо підтримки територіальної цілісності та незалежності України, а також готовність до подальшого нарощування співробітництва між оборонними відомствами обох країн.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Апрель 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930