Авторизація

» » » Відбудеться круглий стіл «Судова реформа в Україні в часи великих змін»

Відбудеться круглий стіл «Судова реформа в Україні в часи великих змін»

2 жовтня 2014 р. в м. Києві щотижневе професійне видання «Юридична газета» разом з юридичним факультетом Київського національного університету імені Тараса Шевченка проведе круглий стіл на тему: «Судова реформа в Україні в часи великих змін»

Час проведення: 11:00 – 14:00 

Місце проведення: юридичний факультет Київського національного університету ім. Т.Шевченка, аудиторія 327 (м. Київ, вул. Володимирська, 60)

Мета проведення заходу: обговорення результатів проведення останньої судової реформи в Україні; розгляд перспективи нового реформування судової системи нашої державі; обговорення доцільності ліквідації спеціалізованих судів в Україні; проблемних питань діяльності вищих спеціалізованих судів; проблемних питань, пов’язаних з розглядом справ, що віднесені до юрисдикції судів, які знаходяться в зоні проведення АТО та ін.

Питання для обговорення:

1. Реформа судової системи в Україні: результати та сподівання;

2. Закон України «Про люстрацію»: чи можна за його допомогою ефективно очистити владу? Заходи з відновлення довіри до суду: наявні та необхідні?

3. Чи потрібна ліквідація спеціалізованих судів в Україні взагалі, чи лише господарських?

4. Проблеми розгляду судами справ віднесених до юрисдикції судів, які знаходяться в зоні проведення АТО.

На сьогодні свою участь в якості доповідачів підтвердили:

-Богдан Львов, голова Вищого господарського суду України

-Олена Захарова, к.ю.н., доцент кафедри правосуддя юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка

-Володимир Мойсик, голова Тимчасової спеціальної комісії з перевірки суддів судів загальної юрисдикції, суддя Верховного Суду України у відставці. Тема: «Україні потрібен закон про відновлення судової влади, а не довіри  до неї»

-Михайло Цуркан, суддя Вищого адміністративного суду України. Тема: «Доцільність ліквідації спеціалізованих судів в Україні. Проблемні питання діяльності вищих спеціалізованих судів»

-Микола Оніщук, ректор Національної школи суддів України

-Олег Подцерковний, д.ю.н., професор, завідувач кафедри господарського права і процесу Одеської національної юридичної академії Тема: «Перспективи судового реформування та доцільності ліквідації спеціалізованих судів в Україні»

-Арсен Мілютін, старший юрист судової практики ЄПАП Україна

До участі в заході також запрошені представники судової системи України, науковці, практикуючі юристи, європейські експерти. Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації. Кількість місць обмежена.

З питань реєстрації на захід звертайтесь за тел. 067 549-35-06 або пишіть на e-mail: info@yur-gazeta.com. Контактна особа – Ірина Маслик.

З питань акредитації ЗМІ звертатися за тел.: (098) 547-06-38

 Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Февраль 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728