Авторизація

» » » Верховна Рада схвалила закони для інтеграції української митниці у світову спільноту

Верховна Рада схвалила закони для інтеграції української митниці у світову спільноту

12 вересня Верховна Рада підтримала у першому читанні проект закону «Про внесення змін до Митного кодексу України щодо деяких питань функціонування авторизованих економічних операторів» (АЕО) та в цілому «Про режим спільного транзиту та запровадження національної електронної транзитної системи» (NCTS)
Програма Авторизованих економічних операторів та спільні транзитні процедури на засадах партнерства та довіри дозволятимуть українському бізнесу та митниці інтегруватися в світову спільноту.
Законопроект по АЕО запроваджує механізм, аналогічний тому, що функціонує в ЄС, з перспективою подальшого взаємного визнання, що забезпечить участь українських АЕО у формуванні так званих безпечних ланцюгів постачання товарів, надасть суттєві спрощення при здійсненні митних формальностей для відповідального бізнесу, підвищить їхню конкурентоспроможність на зовнішньому та внутрішньому ринках.
Режим спільного транзиту дасть можливість підприємствам використовувати єдину митну декларацію та єдину гарантію для переміщення товарів від свого складу до складу контрагента. Як наслідок, відбудеться суттєве прискорення та здешевлення руху товарів, від якого «виграють» усі учасники ланцюга постачання – експортери, перевізники, імпортери. Українська митниця отримуватиме від митниць інших країн попередню інформацію про вантажі ще до перетину ними українського кордону, що дасть змогу аналізувати операції на предмет їх ризиковості ще до моменту прибуття товарів в Україну. Крім того, це дозволить обґрунтовано визначати форми митного контролю, тим самим не затримуючи вантажі на кордоні митними оглядами та іншими контрольними процедурами.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Январь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031