Авторизація

» » » Міністр оборони України Андрій Загороднюк провів зустріч з іноземними радниками стратегічного рівня

Міністр оборони України Андрій Загороднюк провів зустріч з іноземними радниками стратегічного рівня

Сьогодні, 10 вересня, в Міноборони відбулася зустріч Міністра оборони України Андрія Загороднюка зі стратегічними радниками високого рівня Комітету реформ Міністерства оборони та Збройних Сил України.
Під час зустрічі Андрій Загороднюк зазначив, що наразі в Україні сформовано новий Уряд, що дає можливість розпочати рішучу модернізацію держави та активізувати трансформаційні процеси в оборонній сфері.
«Я постійно зустрічаюся з Президентом України, нещодавно також мав зустріч з Прем’єр-міністром, де ми обговорюємо необхідні кроки для зміцнення наших Збройних Сил. Крім того, ми маємо повну підтримку Парламенту, який наразі готовий на законодавчому рівні підтримувати наші ініціативи», – зазначив Андрій Загороднюк.
«Стратегічні державні пріоритети України залишаються незмінними – це європейська та євроатлантична інтеграція, – додав Міністр оборони України. – Саме на цих базових засадах ґрунтуватиметься також і воєнна політика держави».
У ході зустрічі Міністр оборони України поінформував іноземну делегацію про перспективні напрямки подальшого реформування військового відомства, а також про дієві кроки, які здійснюються для ефективних трансформацій. Також Міністр наголосив на основних пріоритетах, які слугуватимуть основою прийняття управлінських рішень.
«Моїм ключовим пріоритетом є військовослужбовці. Цінність їх життя і повага до кожного з них незалежно від звань і посад, – підкреслив Андрій Загороднюк. – Наступний пріоритет – це стандарти НАТО, їх запровадження в усіх сферах діяльності Українського війська. І третє – це абсолютна, нульова толерантність до корупції в армії».
Наприкінці зустрічі Андрій Загороднюк подякував стратегічним радникам та державам-партнерам, які вони представляють, за незмінну і послідовну підтримку України та висловив сподівання на подальшу ефективну співпрацю у реформуванні оборонного відомства.
Своєю чергою іноземні радники відзначили значний прогрес у реформуванні Збройних Сил України, починаючи з 2014 року, а також підтвердили готовність і надалі співпрацювати задля посилення обороноздатності України.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Октябрь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031