Авторизація

» » » Міністерство інфраструктури підтримує ініціативи, які містяться в ключових євроінтеграційних транспортних законопроектах

Міністерство інфраструктури підтримує ініціативи, які містяться в ключових євроінтеграційних транспортних законопроектах

Міністерство інфраструктури України підтримує прогресивні для транспортної інфраструктури законопроекти №1196-1 та №1182-1 від 06 вересня 2019 року, які презентують європейську модель ринку залізничних та внутрішніх водних перевезень. Відповідні законопроекти зареєстровані у Верховній Раді 6 вересня.
«В Україні з’явилася реальна можливість створення конкурентного ринку перевезень пасажирів і вантажів. Більше того, очікується ліквідація вибіркового доступу до інфраструктури загального користування. Ці законопроекти вперше регламентують основи державного регулювання у сфері залізничного та внутрішнього водного транспорту», – зазначив Міністр інфраструктури Владислав Криклій.
Міністр додав, що відтепер ефективність системи державного управління та регулювання невпинно зростатиме. Адже нові ініціативи з-поміж іншого визначають відносини з місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування
«Ці законопроекти презентують європейську модель ринку залізничних та внутрішніх водних перевезень, а відповідальність за ключові аспекти розвитку галузі відтепер покладається на конкретні органи державної влади. Йдеться, зокрема, про державну політику, безпеку, тарифи й контроль рівноправного доступу до інфраструктури», – пояснив Міністр інфраструктури Владислав Криклій.
Крім названих переваг, прийняття Парламентом України цих законопроектів є частиною виконання зобов'язань України, визначених в Угоді про асоціацію з ЄС, зокрема, відокремлення діяльності з управління інфраструктурою від надання послуг з перевезення.
«Поступово і впевнено наводимо порядок. Перш за все, закладаємо фундамент для чесної конкуренції, бо саме вона і є основою успіху! Чекаємо якнайшвидше на ухвалення ініціатив Верховною Радою», – резюмував Владислав Криклій.

Долучайтесь до нас у Facebook

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Март 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031