Авторизація

» » » МЗС розшукує мапи з російським Кримом

МЗС розшукує мапи з російським Кримом

МЗС розшукує мапи з російським Кримом2 грудня, МЗС запустило проект «Крим на карті світу». Про це повідомили на сторінці міністерства у мережі Facebook.

«Міністерство закордонних справ України вживає заходів з унеможливлення некоректного позначення на картах (електронних та друкованих) Автономної Республіки Крим, як це мало місце у випадку з французьким видавництвом Larousse», – йдеться у тексті.

У міністерстві звернулися за допомогою до громадян, які мають інформацію про інші випадки некоректного вказування на картах.

«Для отримання повної інформації щодо таких випадків нам необхідна ваша допомога. Кожен з вас має у розпорядженні різноманітні карти, як у друкованому вигляді, так і на електронних носіях. Просимо інформувати, якщо ви виявили неправильне відображення Криму на картах, якими користуєтесь», – зазначили у МЗС.

У міністерстві пообіцяли звертатися до центральних офісів компаній, що продукують такі карти, з проханням узгодити карту України з нормами міжнародного права та Резолюцією ГА ООН №68/262 від 27.03.2014 року, які підтверджують територіальну цілісність України в межах міжнародно визнаних кордонів.

«Просимо надсилати на адресу crimea@mfa.gov.ua таку інформацію: 1. Інформація про програмний продукт/карту (назва, мова використання, рік виготовлення, дата оновлення карт). 2. Компанія-виробник продукту/карти (назва, країна, центральний офіс). 3. Технічний прилад, на якому використовується програмний продукт (назва, рік, виробник). 4. Інша додаткова інформація про продукт (наприклад, відображення карти АР Крим на навігаторі, який встановлено в автомобілі, марка, рік випуску)», – зазначили у повідомленні.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Май 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031