Авторизація

» » » Ми маємо показати приклад, як цивілізовано і правильно передавати управління, – Степан Полторак представникам Громадської ради при Міністерстві оборони

Ми маємо показати приклад, як цивілізовано і правильно передавати управління, – Степан Полторак представникам Громадської ради при Міністерстві оборони

Сьогодні, 15 серпня, відбулася зустріч Міністра оборони Степана Полторака з представниками Громадської ради при Міністерстві оборони України.
У заході взяли участь заступники Міністра, керівники структурних підрозділів Міноборони та Генерального штабу Збройних Сил України, народні депутати України.
Під час зустрічі піднімалися питання щодо відновлення та виготовлення військової техніки на території України, забезпечення армії боєприпасами, закупівель через систему Prozorro, підготовки офіцерів запасу, реабілітації учасників АТО/ООС, військової освіти та науки.
У вступному слові Міністр оборони Степан Полторак зазначив: «Мені дуже хотілося б, аби ми з вами, з Громадською радою, показали приклад, як треба цивілізовано працювати до кінця, як слід правильно обирати пріоритети у своїй робот і як треба правильно і цивілізовано передавати управління від одних до інших. Для того, щоб передусім не збавити темпи реформування Збройних Сил України, не знизити обсяги фінансування армії, не погіршити існуючий стан справ. І, як ми з вами говорили, щоб зміна дала новий поштовх, нові сили для того, щоб наш потяг рухався далі».
Відповідаючи на запитання, поставлені членами Громадської ради, Степан Полторак, зокрема, зазначив, що стосовно соціальної реабілітації він займає чітку і зрозумілу позицію, яка полягає в тому, що заходи реабілітації слід проводити не тільки із самим ветераном, а й з усією його родиною.
«Насправді ще невідомо, кому було важче: дружині, яка чекала чоловіка та переживала, дітям, які так само переживали, чи самому бійцю», - зазначив Міністр.
Також Степан Полторак поділився власним баченням щодо всебічного забезпечення армії та здійснення закупівель через систему Prozorro. Він зазначив, що відповідальність за неякісну продукцію, поставлену для армії, має нести постачальник. І відповідальність - не тільки в законному порядку, а й перед суспільством.
Наостанок Степан Полторак звернувся до присутніх з подякою за проведену роботу.
«Я хотів би відзначити конструктивну роль Громадської ради і подякувати не лише присутнім на цій зустрічі, а й усім членам ради за конструктивну роботу та співпрацю. Вона була дуже показовою останні два роки, бо ми розуміли та чули одне одного», - підбив підсумки Міністр оборони України.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Сентябрь 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930