Авторизація

» » » Коаліція має працювати щодня над виконанням угоди України з ЄС

Коаліція має працювати щодня над виконанням угоди України з ЄС

Коаліція має працювати щодня  над виконанням угоди України з ЄС Про це заявив прем'єр-міністр України.

"Рік тому в парламенті було створено проєвропейську більшість. Ту більшість, яку ви обирали. І саме ця більшість зобов'язана щоденною роботою виконувати Угоду про ассоціацію України з ЄС.

Приймати закони, які відповідають європейським стандартам і критеріям. Всі стандарти, все законодавство, всі принципи і підходи Європейського союзу повинні працювати в Україні. Як в Національній поліції, так і в судовій системі, охороні здоров'я бюджеті, боротьбі з корупцією", - сказав прем'єр-міністр.

Нагадаємо, депутати в першому читанні підтримали редакцію Трудового кодексу. При цьому Рада відмовилася включати до нього поправку про неприпустимість дискримінації при підготовці проекту кодексу до другого читання. Згідно з поправкою, забороняється будь-яка дискримінація у сфері праці, зокрема порушення принципу рівності прав і можливостей, пряме або непряме обмеження прав працівників залежно від раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, гендерної ідентичності, сексуальної орієнтації, етнічного, соціального та іноземного походження, віку, стану здоров'я, інвалідності, підозри чи наявності захворювання на ВІЛ/СНІД, сімейного та майнового стану, сімейних обов'язків, місця проживання, членства у професійній спілці і іншому об'єднанні громадян, участі у страйку, звернення або наміру звернення до суду чи інших органів за захистом своїх прав або надання підтримки іншим працівникам у захисті їхніх прав.

Зазначимо, за словами першого віце-спікера парламенту Андрія Парубія, саме ця поправка в Трудовому кодексі була ключовою у директивах ЄС з виконання плану лібералізації візового режиму з країнами Євросоюзу.

Долучайтесь до нас у Facebook

Джерело: 112 Украина
Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Февраль 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728