Авторизація

» » » Мінрегіон затвердив фінансування будівництва або реконструкції близько 40 об’єктів культури в регіонах України у 2019 році

Мінрегіон затвердив фінансування будівництва або реконструкції близько 40 об’єктів культури в регіонах України у 2019 році

У всіх областях України триває реалізація важливих інфраструктурних проектів у рамках фінансування з Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР), головним розпорядником коштів якого є Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.
Наразі вже затверджено фінансування майже 40 об’єктів у сфері культури на суму близько 290 млн грн. Це будівництво, реконструкція і капремонт театрів, музеїв, бібліотек, будинків і центрів культури та дозвілля.
“Майже 40 об’єктів у сфері культури буде профінансовано в цьому році в областях України за рахунок ДФРР. Серед них - перша черга реконструкції Черкаського академічного обласного театру та реконструкція з теплореновацією Чернігівського обласного театру, реконструкція обласного художнього музею в Запоріжжі, реставрація обласного краєзнавчого музею в Житомирі, оновлення музейного комплексу “Лемківське село” та інші проекти”, - повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.
Він також нагадав, що 30 липня були опубліковані та вступають в дію з 1 листопада нові державні будівельні норми щодо проектування закладів культури - ДБН “Культурно-видовищні та дозвіллєві заклади”. Вони впроваджують низку нововведень для підвищення безпеки і комфорту людей у театрах, кінотеатрах, концертних залах та інших культурних закладах. Наприклад:
• впроваджені сучасні вимоги до акустики;
• введені обов’язкові вимоги щодо влаштування безбар’єрного простору;
• прибрано застарілі вимоги в проектуванні кінопроекційних кімнат;
• введені нові вимоги щодо підвищеної безпеки під час евакуації з кінотеатрів у складі ТРЦ;
• збільшено в 2 рази кількість жіночих вбиралень у театрах та кінотеатрах.
В цілому вже схвалено фінансування з ДФРР на реалізацію 707 проектів регіонального розвитку у всіх областях України, зокрема це:
будівництво і реконструкція шкіл і дитячих садків (277 проектів), закладів охорони здоров’я та соцзахисту (109 проектів), культури (38 проектів), спорту (131 проект);
дорожньо-транспортної інфраструктури (47 проектів), водопостачання та водовідведення (50 проектів) та інші важливі регіональні проекти.
Державні будівельні норми (ДБН) – обов’язкові до виконання нормативні акти, які використовуються під час проектування нових та реконструкції існуючих будівель, кварталів, мікрорайонів, вулиць і доріг відповідно до їх призначення.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Октябрь 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31