Авторизація

» » » Не КПРС «золотих часів»: політолог заявив про перемовини «слуг народу» щодо переходу в інші сили

Не КПРС «золотих часів»: політолог заявив про перемовини «слуг народу» щодо переходу в інші сили

Не КПРС «золотих часів»: політолог заявив про перемовини «слуг народу» щодо переходу в інші сили
Не КПРС «золотих часів»: політолог заявив про перемовини «слуг народу» щодо переходу в інші сили
ZIK
Я погоджуюсь з правилами сайту та політикою приватності
Партія «Слуга народу» не буде монолітною політсилою – там дуже багато течій та центрів впливу, а мажоритарники можуть створювати свої неформальні об’єднання. Уже зараз із деякими депутатами майбутньої фракції вели перемовини щодо вступу в інші партії.
Про це в ефірі інформаційно -аналітичного проекту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK розповів політолог, директор Інституту соціально-політичного проектування «Діалог» Андрій Миселюк.
Коментуючи суперечки, які вже зараз виникають між різними представниками майбутньої фракції «Слуга народу», він зазначив: це позитивний знак. Адже таким чином демонструється хибність теоретичних уявлень про монолітну силу.
«Насправді – це дуже неоднорідний конгломерат, там дуже багато течій та центрів впливу. Є не лише центрові, а й відцентрові тенденції. Наприклад, за моєю інформацією, із деякими депутатами цієї фракції уже вели переговори щодо можливості вступу до інших партій. Вони самі також піднімали це питання. Тому не слід казати, що маємо справу з монолітною силою зразка КПРС «золотих часів», яка дотримувалась єдиної лінії. Це навіть не КПРС періоду занепаду, коли там була демократична платформа», – наголосив Миселюк.
За його словами, «Слуга народу» з самого початку була «дуже строкатою структурою» із різними керівними силами та точками зору.
«Звичайно, перед керівництвом партії стоїть дуже складне завдання – як їх контролювати та як налагодити роботу, що б стала справді результативною», – зазначив політолог.
Загалом, на його думку, керівництво партії ухвалило правильне рішення – поділити величезну політсилу на 15 груп, якими керуватимуть заступники фракції.
«Вони й домагатимуться того, щоб члени їхніх підгруп знали, за що вони голосують і робили це так, як треба. Тут в нагоді може стати досвід «Солідарності» у попередній ВР. Вона теж була дуже великою, але існували куратори різних груп. До речі, така ж ситуація була і в «Народному фронті», – зауважив Миселюк.
Однак, він переконаний: однією з головних проблем «Слуги народу» будуть їхні мажоритарники. Мовляв, у цих депутатів завжди є «козир» – мають орієнтуватись не на позицію партії, а на людей, які довірили їм мандат.
«Вони є складовою фракції, які намагатимуться в тій чи іншій мірі вести автономну позицію. Можливо – створювати неформальні угруповання всередині, координувати свої зусилля і відстоювати їх. Фактично, 100%, що восени щось таке створять – якусь платформу чи мажоритарне об’єднання. Звичайно, ця структура діятиме всередині фракції. Не можна відразу казати про розкол чи якісь кардинально відмінні речі, але у цих груп будуть свої інтереси, які намагатимуться відстоювати», – підкреслив Андрій Миселюк.
Як повідомлялось раніше, керівниця пресслужби партії «Слуга народу» Євгенія Кравчук зазначала, що фракцію поділять на 15 груп методом жеребкування. Таким чином вдасть краще налагодити роботу великої політсили.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Июнь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930