Авторизація

» » » Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем працівників морського та річкового флоту

Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем працівників морського та річкового флоту

Шановні друзі!
Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з професійним святом – Днем працівників морського та річкового флоту!
Функціонування річкового і морського флоту є важливою частиною національної економіки і необхідною передумовою ефективності транспортної інфраструктури в нашій країні. В умовах економічного зростання посилюється роль торговельних водних артерій, а інтенсифікація водного сполучення впливає на загальне пожвавлення економічних процесів і ділової активності. Розвиток водного транспорту є важливим стратегічним завданням Уряду, що розглядається в контексті створення потужної економічної системи, максимально інтегрованої в економіку Європейського Союзу.
Тому ми наполегливо працюємо над модернізацією галузі та залученням у неї необхідних для її розвитку інвестицій. Уряд усвідомлює, що відродження річкового транспорту надасть необхідного поштовху розвиткові логістики в усій промисловій галузі загалом. Морський і річковий флот України має великий потенціал, і я впевнений, що в наших силах вивести вітчизняний флот на якісно новий рівень, якого потребує наша економіка.
Висловлюю подяку всім працівникам морського та річкового флоту за висококваліфіковану та ефективну працю на благо нашої країни! Впевнений, що Ваш професіоналізм дозволяє ставити перед галуззю найвищі завдання з її реформування та модернізації. Бажаю Вам міцного здоров’я, подальших професійних успіхів та нових досягнень!
З повагою
Прем’єр-міністр України
Володимир ГРОЙСМАН

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Июль 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031