Луганський політик прогнозує «Слузі народу» долю БПП
ZIK
Я погоджуюсь з
правилами сайту та
політикою приватностіПартія «Слуга народу» може повторити долю БПП з минулих парламентських виборів. Тоді блок Порошенка за два тижні втратив половину рейтингу.
Про це в ефірі програми
«Кінець дня» на телеканалі
ZIK заявив народний депутат України VII скликання Володимир Медяник.
Пан Медяник зауважив, що на відміну від всіх попередніх передвиборчих кампаній, які були стабільними і передбачуваними, теперішня дуже швидкоплинна і виборець практично не знає, за кого він буде голосувати, якщо аналізувати партійні списки.
«Швидше на окрузі новому обличчю неможливо було вибратися в депутати, ще й за такі короткі терміни передвиборчої кампанії. А саме цього ми будемо свідками на найближчих виборах», – зазначив політик.
Також, за його словами, він не довіряє рейтингам партій, які є на даний момент. На його думку, у «Слугу народу» є низхідний тренд, який може повторити долю БПП на позачергових виборах 2014 року.
«Тоді партії новообраного президента давали 42-45%, але цей відсоток збив їх сателіт «Народний фронт», який випередив БПП на 1%. Ніхто не очікував такого падіння рейтингу з 40% до 20% за два тижні. У випадку зі Слугою народу мабуть буде те саме. Тому що 73%, які Володимир Зелененький отримав на президентських виборах, стосувалися бажання скинути попереднього президента і його команду, яка кожен день давала привід говорити про корупцію», – наголосив Медяник.
Як повідомлялось раніше, після ухвали суду про необхідність зареєструвати кандидатів від «Руху нових сил» ЦВК повідомила, що
не здійснюватиме повторного жеребкування партій і просто включить партію Саакашвілі до бюлетеня під номером 22.
Однак Шостий апеляційний адміністративний суд,
за скаргою Аграрної партії України, зобов’язав Центральну виборчу комісію таки провести повторне жеребкування місць партій у виборчому бюлетені. Голова Комісії Тетяна Сліпачук заявила, що це рішення суду буде оскаржуватись. Адже воно загрожує зривом виборів 21 липня.
Долучайтесь до нас у Facebook