Авторизація

» » » Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем Конституції України

Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем Конституції України

Шановні співвітчизники!
Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з Днем Конституції України!
Прийняття у 1996 році Конституції України остаточно ствердило те, що незалежна українська держава відбулася. Український народ сформулював власні принципи державотворення і побудови суспільства, визначив мету свого державного існування та цінності, покладені в його основу. Ми вирішили будувати демократичну, соціальну і правову державу, основною цінністю якої є людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека. Ми заявили, що норми Конституції України є нормами прямої дії, а отже, кожен громадянин України перебуває під її безпосереднім захистом.
Українське суспільство змінюється і розвивається, однак Конституція України залишається головним дороговказом у нашому суспільному житті та маркером, з яким ми постійно звіряємося. Так, чітко усвідомивши наше безумовне прагнення бути частиною європейської цивілізації, ми закріпили цей курс у Конституції України. Відтепер будь-які спекуляції навколо цього питання втрачають сенс, адже закріплене в Конституції України прагнення українського народу є непорушним.
Конституція України є одним з визначальних факторів розвитку української державності та українського суспільства, в основі якого лежить верховенство права і закону. Впевнений, що вона і надалі залишатиметься запорукою стабільності нашої держави і завжди сприятиме утвердженню законності в Україні.
З повагою
Прем’єр-міністр України
Володимир ГРОЙСМАН

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Сентябрь 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930