Авторизація

» » » Інвестори з Греції готові вкласти до 1,2 млн євро в нафтогазові ділянки

Інвестори з Греції готові вкласти до 1,2 млн євро в нафтогазові ділянки

Енергетична компанія Flow Energy&Environmental Operations S.A. зацікавилася нафтогазовими ділянками, які виставлені на електронний аукціон. Про це сказав Голова Державної служби геології та надр Олег Кирилюк.
«Грецька організація відвідала Службу для доступу до фізичної data-room для ознайомлення з первинною та вторинною геоінформацією 5 ділянок з покладами вуглеводнів. Торги по зацікавлених лотах відбудуться через тиждень, 18 червня, і наразі грецька сторона активно вивчає матеріали для того, щоб прийняти рішення для участі в аукціоні».
Він додав, що участь іноземних компаній в онлайн-торгах, які стосуються будь-якої корисної копалини в Україні, поки що невисока. Але Служба буде й надалі виконувати якісно свою роботу для приходу нових інвесторів, для зростання економічного добробуту країни.
В ході зустрічі президент та Голова ради директорiв Flow Energy&Environmental Operations S.A. Тереза Фокiанi зауважила, що зміни в сфері надрокористування України є відчутними й для іноземних інвесторів.
«Ми уважно спостерігаємо за змінами в сфері надкористування в Україні, свого часу Греція теж провела багато реформ у цій галузі. Наша компанія має намір взяти участь в найближчому аукціоні. І, незважаючи на те, що ми невелика компанія, нас цікавлять п’ять нафтогазових ділянок загальною вартістю більше 1 млн євро. Сподіваюсь, що це тільки початок і ми будемо активними учасниками українського енергетичного ринку», - заявила під час зустрічі президент Flow Energy&Environmental Operations S.A. Тереза Фокiанi.
Як повідомлялося, 18 червня Державна служба геології та надр України проведе через систему ProZorro.Продажі черговий електронний аукціон, на який виставлено 9 ділянок з покладами вуглеводнів загальною початковою вартістю до 100 млн грн. Дані арен розміщені в трьох областях загальною площею близько 2 тис кв. км., а термін використання спеціальних дозволів становить 20 років.
Нагадаємо, 6 березня Державна служба геології та надр України провела перші онлайн-аукціони з продажу ліцензії на розвідку та видобування нафти й газу на майданчику «ProZorro.Продажі».
Раніше Кабінет Міністрів України затвердив постанову «Про реалізацію експериментального проекту із запровадження проведення аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами шляхом електронних торгів». Згідно з документом проведення аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами здійснюється виключно відповідно до Тимчасового порядку, затвердженого вищезазначеною постановою.
За час дії постанови Держгеонадра продали 16 спеціальних дозволів на користування надрами шляхом електронних торгів на 380 млн грн.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Ноябрь 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930