Авторизація

» » » Сучасний триповерховий корпус добудовується до сільської школи у Волоському на Дніпропетровщині

Сучасний триповерховий корпус добудовується до сільської школи у Волоському на Дніпропетровщині

Дві спортивні та актова зали, кабінети фізики, хімії й біології, а ще – майстерні та обсерваторія. Все це буде сконцентровано в новому корпусі Волоської школи. Наразі його добудовують до основної будівлі. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
«Сучасні діти мають навчатися у сучасних умовах. Тому у школах Дніпропетровщини створюємо новий освітній простір. Навчальні заклади перетворюємо до невпізнанності. Акценти – енергоефективність, яскравий дизайн, новітнє обладнання та доступність», – наголосив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
Основні принципи новітнього освітнього простору втілюють у Волоській школі. Зокрема, до неї добудовують окремий корпус.
Протягом більш ніж 80 років в закладі не було спортивного й актового залів. Тільки мріяли й про обладнані кабінети фізики, хімії та біології.
«Тому виникла необхідність прибудови. За проектом, тут будуть спортивна й актова зали. Плюс з’являться кабінети природничих дисциплін, де можна буде виконувати практичну роботу, проводити досліди. Облаштують майстерні та навіть обсерваторію», – розказала про майбутні «родзинки» нового корпусу директорка закладу Тетяна Басенко.
Підрядники вже «вигнали» два поверхи монолітних конструкцій. На першому – почали готувати основу під підлогу.
«Зміни вражають. Ми цього так довго чекали. У новому корпусі будуть і сучасні кабінети для навчання, і спортзал, і актова зала. Ми про це так давно мріяли – нарешті мрії здійснюються», – зазначив десятикласник Артур Павлинів.
«Зараз матеріал роз’яснюємо «на пальцях», креслимо на дошці. А коли будуть відповідні умови для навчання, то і знання покращяться, – зауважила вчитель хімії, біології та фізики Оксана Білоус. – Зокрема, в кабінеті фізики мають стояти спеціальні парти з розетками, а в кабінеті хімії – колби, посуд, реактиви».
У школі Волоського навчаються майже 150 учнів.
У Волоському переконані, новий корпус стане культурним осередком всієї Новоолександрівської громади. У ньому збираються проводити сільські свята, працюватимуть спортивні секції та коворкінг-центр.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Январь 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31