Авторизація

» » » На Донеччині реконструювали ще одну сільську школу за принципами НОП

На Донеччині реконструювали ще одну сільську школу за принципами НОП

У рамках проекту “Новий освітній простір” у селі Іллінівка Донецької області було реконструйовано місцеву школу. Тепер 440 школярів навчаються в оновленому сучасному та цікавому шкільному просторі.
Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.
“Звичайна сільська школа у Донецькій області, яка роками стояла сіра, неприваблива та несучасна. Завдяки проекту “Новий освітній простір” змінилася і сама будівля, і ставлення дітей до навчання. Тепер їм цікаво навчатися і хочеться приходити сюди знову. Це дійсно круто!”– зазначив він.
Фасад будівлі зробили енергоефективним, облаштували простору яскраву їдальню, сучасні актову та спортивну зали, зал для занять хореографією.
Кожний клас у школі обладнали інтерактивними дошками, нетбуками та іншою сучасною технікою. Є цікаві та яскраві ігрові кімнати для найменших.
Крім цього, будівлю зробили доступною для навчання дітей з інвалідністю – є зручні пандуси, тактильні позначки на підлозі тощо.
Лев Парцхаладзе відзначив, що зараз вже 500 шкіл і дитсадків по Україні активно впроваджують принципи Нового освітнього простору. “Понад 200 тисяч щасливих дітей зростають у зовсім інших умовах”, – підкреслив заступник Міністра.
Довідково
Новий освітній простір (#НОП) створюється в навчальних закладах України за 4 основними принципами:
енергоефективність;
сучасне обладнання;
мотивуючий простір;
інклюзія та безбар‘єрність.
Мета – створення комфортних умов для якісного навчання дітей в Новій українській школі.
Проект ініційований Мінрегіоном і реалізується спільно з Міністерством освіти і науки України и та органами місцевого самоврядування.
НОП – школи, в яких хочеться навчатися!

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Март 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031