Авторизація

» » » Володимир Гройсман: Ми заклали фундамент змін, продовження реформ змінить тренд розвитку країни

Володимир Гройсман: Ми заклали фундамент змін, продовження реформ змінить тренд розвитку країни

Уряд України за останні роки почав робити капітальний ремонт країни, який торкнувся всіх сфер життя, і, таким чином, сформував нову систему управління, яка сьогодні потребує закріплення і наповнення. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.
«Ми почали робити капітальний ремонт країни. Ми зачепили кожну сферу життя. Але потрібен час, аби закріпити все, що напрацьовано. У нас вже є система, її потрібно наповнювати. За 3-5 років тренд розвитку буде змінено».
Глава Уряду наголосив, що Україна має можливість стати незалежною, сильною країною, регіональним лідером. «Україна – це не просто місце на карті. Це внутрішня позиція. Це не просто територія, це кожен з нас і доля кожного. Я не розумію, коли говорять, що, приміром, десь колись було краще. Але я точно знаю. Що краще тоді, коли ми вільні і знаємо, що робити, - сказав Володимир Гройсман. - У нас є величезний потенціал, аби стати регіональним лідером. Найвища цінність в державі – це кожен з нас».
За словами Прем’єр-міністра, реалізувати цей потенціал можна – незалежно від посад, але з чітким усвідомленням власної відповідальності.
«Я не боюсь відповідальності. Я точно знаю, що потрібно робити і в який спосіб, аби був порядок. Мені по дорозі з тими, хто може, робить і залишається при цьому людиною, - зазначив Володимир Гройсман. - Будь-яка посада – це не ціль, а засіб, інструмент, який можна використати для досягнення основної мети – зробити Україну сильною і незалежною. Де ти є – неважливо, важливо – максимально наблизити свою роботу до основної мети».

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Февраль 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829