Авторизація

» » » Враження від перебування на Закарпатті

Враження від перебування на Закарпатті

Чому закарпатські адвокати одностайні в підтримці політики Президента Володимира Зеленського? Як оцінювати хід судової та правових реформ в Україні взагалі? Чому Президент законно розпустив парламент? Чому Олексій Фазекош вважає, що КСУ може прийняти тільки одне законне рішення - визнати неконституційним закон про очищення влади, або закон про люстрацію? І чому в Закарпатській адвокатурі все спокійно, конструктивно і ефективно?

Перебуваючи на Закарпатті з робочим візитом редактор інформаційної агенції Сергій Козлов провів ряд зустрічей із головою Ради адвокатів Закарпатської області Олексієм Фазекошем, гловою КДКА Закарпатської області Петром Немешем, головою Закарпатського апеляційного суду Ганною Фазикош, інших правоохоронних органів, органів місцевого самоврядування тощо. В результаті буде підготовлений великий аналітичний матеріал стосовно правових реформ в Україні і прогнозів того, позитивні чи негативні наслідки вони матимуть.

Зокрема, під час бесіди з яскравим юристом, інтелегентною вродливою жінкою та непересічним фахівцем - головою Закарпатського апеляційного суду Ганною Фазикош була досягнута домовленість про актуальне та гостре інтервю на тему судової реформи в Україні.
Враження від  перебування на Закарпатті

Також в розмові з очільниками органів адвокатського самоуправління Закарпаття Олексієм Фазекошем та Петром Немешем були обговорені шляхи побудови правової держави за європейським зразком.

Також представник "Вектор ньюз" був присутній під час вручення адвокатських свідоцтв новим адвокатам Закарпаття.

Закарпатська адвокатура принципово і послідовно виступала проти прийняття законопроекту №9055 і недолугих спроб псевдореформування адвокатури, наслідком чого мала бути втрата незалежності і самоврядності цього правозахисного . інституту. За лаштунками цієї псевдореформи стояли люди, які в силу своїх меркантильних інтересів і бажання захопити керівні посади в адвокатурі, хотіли зробити адвокатуру слабкою і неефективною. Цьому всіляко сприяв і колишній заступник голови АП Олексій Філатов. На цьому сьогодні, 28 травня наголосив голова Ради адвокатів Закарпатської області Олексій Фазекош, вручаючи новим адвокатам області свідоцтва про право зайняття адвокатською діяльністю.

Очільник Ради особливо наголосив для молодих колег, що закарпатські адвокати завжди тримали руку на пульсі важливих подій в державі. Зокрема, наразі адвокати мають принципову позицію щодо законності Указу Президента Володимира Зеленського щодо розпуску Верховної Ради, як такої, що не здатна підтвердити наявність в неї коаліції з 2016 року, необхідності визнання антиконституційним закону про люстрацію тощо.

В цілому ж органи адвокатського самоврядування Закарпаття всіляко підтримують ініціативи Президента по виведенню України з кризи. В свою чергу є сподівання, що і з боку АП, на відміну від старої влади, є розуміння того, наскільки важливою є роль адвокатури в розбудові правової держави та демократичного суспільства, - відзначив Олексій Фазекош.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Декабрь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031