Авторизація

» » » Україна підписала договір з компанією з ОАЕ на будівництво павільйону до ЕКСПО-2020

Україна підписала договір з компанією з ОАЕ на будівництво павільйону до ЕКСПО-2020

28 травня за участі Першого віце-прем’єр-міністра – Міністра економіки і торгівлі України, Генерального комісара України на Всесвітній виставці “ЕКСПО-2020” Степана Кубіва відбулось підписання договору між ДП “ЕКСПО-2020” та компанією “ASGC Construction LLC” (ОАЕ) щодо будівництва виставкового павільйону України у Дубаї.
Компанія “ASGC Construction LLC” перемогла у відкритих торгах на закупівлю робіт з будівництва національного павільйону України в рамках підготовки та забезпечення участі України у Всесвітній виставці “ЕКСПО-2020” через систему електронних закупівель України Prozorro.
“Рішення щодо участі України у Всесвітній виставці “ЕКСПО-2020” було ухвалене на рівні Уряду. Підписання договору із компанією-підрядником – надзвичайно важливий етап у підготовці до виставки, оскільки Україна вперше будує власний павільйон. З повною відповідальністю хочу наголосити на тому, що тендер на будівництво українського павільйону проходив на конкурентних засадах і прозоро. Важливо, що переможцем стала компанія з 30-річним досвідом у сфері реалізації масштабних архітектурних проектів”, – відзначив Степан Кубів.
Згідно з умовами тендер, “ASGC Construction LLC” має збудувати український павільйон під чистове оздоблення разом із підведенням всіх необхідних комунікацій (електро-, водопостачання та інше), а також облаштувати прилеглу територію відповідно до вимог Організаційного комітету “ЕКСПО-2020”.
“ASGC Construction LLC” є однією з найбільших будівельних компаній в ОАЕ та входить до вертикально інтегрованої групи компаній ASGC (Al Shafar General Contracting), яка була заснована у 1989 році. “ASGC Construction LLC” має низку нагород у галузі будівництва та реалізації масштабних архітектурно-будівельних проектів.
Найбільш масштабними проектами “ASGC Construction LLC” є тематичний павільйон “Sustainability” в рамках Всесвітньої виставки “ЕКСПО-2020”, Бібліотека Мухаммеда бін Рашида в ОАЕ, Дубай Арена, музей “Etihad”.
Компанія є генеральним забудовником національних павільйонів у рамках Всесвітньої виставки “ЕКСПО-2020” таких країн, як Республіка Азербайджан та Австралія, субпідрядником будівництва павільйону Німеччини.
“ASGC Construction LLC” забезпечує повний цикл надання архітектурних, консалтингових, постачальних та інших робіт та послуг, пов’язаних із будівництвом. Також до групи входять компанії – виробники будівельних матеріалів та компанії, що спеціалізуються на наданні послуг у сфері дизайну. Налічує 16 тис працівників, у тому числі 3 тис. вже працюють на будівельному майданчику “ЕКСПО-2020”.
“З особливою приємністю також хочу нагадати, що раніше публічно представлений проект українського павільйону був високо оцінений колегами з Організаційного комітету “ЕКСПО-2020” – наш павільйон увійшов до переліку ТОП-25 проектів національних павільйонів виставки”, - відзначив Степан Кубів.
На сьогодні Україна повністю дотримується графіка, визначеного Організаційним комітетом Всесвітньої виставки.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Август 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031